Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense - włamania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Adsense - włamania. (/Temat-Adsense-wlamania-71944)



Adsense - włamania. - mattw - 29-06-2013 22:30

Witam, jezeli pisze w złym dziale prosze przeniesc.

Od poczatku. Z adsenes zaczełem w 2010 roku ze swoja marna strona. O wszystkim zapomnialem az do teraz. Na koncie mam 5euro i email o dziwo hasło działało. Musze potwierdzic adsense z kontem bankowym wiec wypłacili mi kwote, ktora musze podac w adsense ALE nie pamietam PINU. Nigdzie mi nie doszła wiadomosc od nich. Szukajac na starym mailu znalazlem z kilkadziesiat takich prob włamania:

Witaj ***,

Ktoś próbował ostatnio użyć aplikacji do zalogowania się na Twoje konto Google – ***.

Zablokowaliśmy próbę logowania na wypadek, gdyby ktoś chciał się włamać na konto. Sprawdź te informacje:

poniedziałek, 8 kwiecień 2013 16:22:46 UTC
Adres IP: 222.64.11.145
Lokalizacja: Shanghai, China

***,

Ktoś próbował ostatnio użyć aplikacji, by zalogować się na Twoje konto Google - *****. Zablokowaliśmy tę próbę logowania na wypadek, gdyby to haker chciał włamać się na Twoje konto. Przejrzyj informacje o próbie logowania:

czwartek, 27 grudzień 2012 13:18:31 UTC
Adres IP: 27.156.192.80
Lokalizacja: Ningde, Fujian, China


Co mam zrobić ? Email został zmieniony na adsense takze moge spokojnie korzystać? Gdzie moge znalesc pin?

Pozdrawiam


RE: Adsense - włamania. - Evid3nce - 29-06-2013 22:31

Też miałem dużo takich wiadomości -.-

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Adsense - włamania. - mattw - 29-06-2013 22:37

(29-06-2013 22:31)Evid3nce napisał(a):  Też miałem dużo takich wiadomości -.-

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4

Rozumiem, ale bardzo dziwne, że aż z CHIN!
Jeszcze takie pytanie, czy te pieniążki co otrzymałem od adsense musze zwrócić?


RE: Adsense - włamania. - bitu92 - 30-06-2013 12:46

Chinczyki królowie informatyki ! Big Grin
A tak ogólnie to powinieneś na adsense mieć przypomnij pin czy coś Wink
EDIT: Dlaczego miałbyś je zwrócić ? zarobiłeś je poprzez reklamy na stronie.. Za darmo tych reklam tam nie wrzuciłeś


RE: Adsense - włamania. - Pidii - 01-07-2013 17:41

Prawdopodobnie rejestrowales sie na stronach z tym samym emailem i haslem. Co dalo jak na tacy wejscie na twoje konto naszczescie google chyba jako jedyna blokuje takie proby logowania.

Osobiscie sam przejechalem sie na tym z rok temu kiedy na moje konto logowano sie pare razy z okolic egiptu, libii i iraku.