Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to jest z tym Allegro ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak to jest z tym Allegro ? (/Temat-Jak-to-jest-z-tym-Allegro-71943)



Jak to jest z tym Allegro ? - Bino - 29-06-2013 22:13

Witajcie, mam parę pytań dotyczących zarabiania za pośrednictwem Allegro.
Na wstępie dodam że nie jestem jeszcze pełnoletni.

1.Mam konto junior i mogę sprzedawać maks. do 50zł
Niestety ale posiadam konto junior i dla tych kont jest ograniczenie wystawiania za maks. 50 zł. Ja natomiast chce sprzedawać za większą sumę. Znalazłem rozwiązanie tylko jest (chyba) mały problem. Otóż Mama zgodziła się założyć konto na siebie, ale na mój adres zamieszkania, na Allegro jest już zarejestrowane konto brata czy to jakoś ze sobą koliduje? Czy mogę założyć drugie konto na ten sam adres?

Kolejne pytanie zadam jutro ponieważ dotyczy ono podatków i jeszcze o tym muszę doczytać...[/b]


RE: Jak to jest z tym Allegro ? - Mrostry0407 - 29-06-2013 22:21

Jak na ludzki rozum, co ich obchodzi, że np. Twoja rodzina postanowiła zarabiać na Allegro? Chociaż kto tam wie...


RE: Jak to jest z tym Allegro ? - Evid3nce - 29-06-2013 22:23

Myślę, że jeśli adres będzie ten sam ale osoba inna to nie powinni się czepiać Wink

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Jak to jest z tym Allegro ? - poczmail - 29-06-2013 22:32

Dokładnie jak wyżej. Gdyby jednak pojawiły się jakiekolwiek problemy, wystarczy, że napiszesz do administracji i przedstawisz zaistniałą sytuację - nie powinni stawiać oporu. Smile


RE: Jak to jest z tym Allegro ? - lukaszz9 - 29-06-2013 22:37

mozesz wystawiac za wiecej niz 50zł z konta junior.
tylko saldo Twojego konta (za wystawianie za sprzedaż sie płaci) nie moze wynosić -50zł,wtedy nie wystawisz nic.