Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! (/Temat-BeterZ-co-to-jest-Nagrody-informacje-zaproszenia-719)

Strony: 1 2 3 4


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - kudlatyy955 - 23-03-2010 18:26

Ale. Od kiedy zarejestrowałem się na Betrz.com adrenalina podczas oglądania meczy wzrosła o jakieś 1000%.
Już widze co to bedzie na mistrzostwach europy jak polacy będą grać... Albo lige mistrzów ;p
A i mam kilka pytań:
1.Czy jak zamówie jakąś nagrode, i przyjdzie do mnie to trzeba będzie płacić za cło?
2.Jeżeli jest jak pisze Bolt (nade mną), to czy mogą mi wysłać na paypal?
3.Jak się zamawia nagrody? Są jakieś restocki czy coś?

Z gory dzięki ;D


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Imatrixix - 27-03-2010 17:42

Jak narazie wygrałem 135k.


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Lukisss - 21-04-2010 06:29

Panie Adminie, gdzie są nagrody? (Chodzi mi o podanie linka^^) A co do BeterZ to jakoś mi nie idzie. Co postawię, to przegram. Napiszcie mi może na gg co i jak można stawiać regularnie (6326843)

Pozdro.


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - michal2612 - 09-07-2010 22:29

Teraz kaska PP jest zarąbiście ;]


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Surlope - 03-11-2010 16:12

Zarejestrowałem się , nic nie zaszkodzi , a może pomoże Smile


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - D3S1DER1UM - 03-11-2010 16:13

Mnie się bardzo podoba zmiana na beterzie... teraz można wybierać pomiędzy bonem a pieniążkami na Paypal. Dla mnie serwis jest super Big Grin.


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Surlope - 03-11-2010 16:35

Jak można dostać znów 10k startowych pkt ? Bo przegrałem , a sam nie ogarniam Smile?hej


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - D3S1DER1UM - 03-11-2010 16:44

O 4 w nocy jest refresh... więc wtedy dostaniesz.


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Driver - 03-11-2010 17:38

mi sie bardzo podoba Beterz Smile


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Tazune - 26-02-2011 21:58

(02-02-2010 07:21)Zythus napisał(a):  Jeżeli jest tak jak mówią:

"Witam,
Słyszałem że BeterZ nie wysyła nagród do Polski tylko bon o wartości nagrody ? Nie jestem gdzieś pewien tych informacji, więc wolę zapytać. Ma ktoś jakieś pewne informacje na ten temat ?"

"Tak. Zamiast nagród są bony na amazon. To już od nich zależy na jaki dadzą. "
To nie wysyłają np. PS3, zamiast tego bon...


Heh to nawet jak bony to spoko bo zamawiając z amazon masz pewność że przyjdzie do Ciebie paczka z PSP albo z innym cudeńkiem i nie zapłacisz nic cła Jerk2