Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! (/Temat-BeterZ-co-to-jest-Nagrody-informacje-zaproszenia-719)

Strony: 1 2 3 4


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Gumowy - 14-01-2010 09:14

(04-01-2010 23:44)Admin napisał(a):  a są mecze gdzie postawiona suma jest mnozona nawet x80-100 ! jesli postawisz na taki mecz i niespodziewanie druzyna wygra od razu będzie Cie stać na niektóre nagrody Smile

Ja tak obstawiłem na dokładny wynik meczu i wygrałem. Ale później zaryzykowałem i niestety większośc straciłem Undecided Także radze powoli i po trochu obstawiac żeby się nie "wkopac na mine" Smile A co do nagród to myśle, że jak będzie mnie stac to zamówie sobie koszulke klubu Big Grin


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Leopard - 25-01-2010 22:14

Warto spróbować Big Grin. Osobiście będę robił to rozważnie i powoli Big Grin. Zobacze jak szybko będzie szło. Jeśli powoli to spróbuję na piłkę nike do nogi uzbierać, a jeśli szybko to na iPod'a Nano.


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - radekb29 - 29-01-2010 16:18

a o co chodzi w tym koło cen nagród na (beterz.com) jest np 8500000 + 90% o co chodzi w tych procentach HELP aha i co to the kage ??


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Tiger04 - 31-01-2010 12:57

a czy za pisanie artykułów dostaje się punkty?


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Jeppers - 31-01-2010 15:02

5k punktów za jeden podobno Smile


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Davids69 - 02-02-2010 02:12

A czy nagrody wysyłaja do polski?


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Zythus - 02-02-2010 07:21

Jeżeli jest tak jak mówią:

"Witam,
Słyszałem że BeterZ nie wysyła nagród do Polski tylko bon o wartości nagrody ? Nie jestem gdzieś pewien tych informacji, więc wolę zapytać. Ma ktoś jakieś pewne informacje na ten temat ?"

"Tak. Zamiast nagród są bony na amazon. To już od nich zależy na jaki dadzą. "
To nie wysyłają np. PS3, zamiast tego bon...


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Kaziu - 07-02-2010 10:55

Stronka nawet mnie zaciekawiła Big Grin
Po obstawiałem parę meczy i zobaczymy Tongue


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Qbashon - 16-02-2010 18:00

Czy ktoś z szanownych użytkowników otrzymał już z tego serwisu jakas nagrodę?? i czy wysyłają do Polski wkoncu czy nie ?


RE: BeterZ - co to jest ? Nagrody, informacje, zaproszenia ! - Bolt - 16-02-2010 18:22

dają zamiast nagród bony do amazon Tongue