Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopiowanie filmów YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Kopiowanie filmów YT (/Temat-Kopiowanie-filmow-YT-71894)

Strony: 1 2 3


Kopiowanie filmów YT - MixKosa - 28-06-2013 20:59

Witam, ostatnio padłem ofiara kopiowania ode mnie filmów koleś się przeczep i udostępnia moje filmy oczywiście każdy program ma nazwę bloga mojego i chyba jak ktoś to widzi to już jest on skreślony i nie pobiorą od niego ale nie mam pewności i pytanie oflagowanie go jako naruszenie praw autorskich moich? ale YT doczepi się do mnie że wprowadzam w błąd ludzi i koło się zamyka i nie wiem co robić pisać w komentarzach że skopiował to chyba mało pomoże Sad


RE: Kopiowanie filmów YT - matimus - 28-06-2013 21:10

(28-06-2013 20:59)MixKosa napisał(a):  Witam, ostatnio padłem ofiara kopiowania ode mnie filmów koleś się przeczep i udostępnia moje filmy oczywiście każdy program ma nazwę bloga mojego i chyba jak ktoś to widzi to już jest on skreślony i nie pobiorą od niego ale nie mam pewności i pytanie oflagowanie go jako naruszenie praw autorskich moich? ale YT doczepi się do mnie że wprowadzam w błąd ludzi i koło się zamyka i nie wiem co robić pisać w komentarzach że skopiował to chyba mało pomoże Sad

Możesz też mieć go w du....szy Tongue I wypromować swój film lepiej ?????
Ode mnie też kopiują ,ale się nie przejmuję zbytnio jak ten film jest gdzieś tam w szarej strefie YT Tongue


RE: Kopiowanie filmów YT - TastemanPL - 28-06-2013 21:54

Miałem film na którym był znak wodny itd. Patrze a tu mój film ze znakiem wodnym wszystkim tylko jego linki.


RE: Kopiowanie filmów YT - Pablo1979 - 28-06-2013 21:55

Ja tam się tym nie przejmuję moje filmu są otagowane i dzięki temu że kradną mi filmy z moim tagiem strony ,mam więcej odwiedzin na stronie bo ludzie wstukują w przeglądarkę adres strony która jest na filmikuHuh
mam darmową reklamę


RE: Kopiowanie filmów YT - JaviDesire - 28-06-2013 22:13

Mi jak ktoś kradnie film i nie usunie znaku wodnego to go zostawiam, a jak go zasłoni to filmik flaguję.


RE: Kopiowanie filmów YT - makingmoney - 28-06-2013 22:14

...


RE: Kopiowanie filmów YT - MixKosa - 29-06-2013 12:24

(28-06-2013 22:14)makingmoney napisał(a):  Tak ciężko oflagować? Wrzucam film i potem go promuję, jestem w top 5 to wejście na pierwsze miejsce zajmuje 20 minut Smile

Nie jest ciężko ale YT się doczepi do mnie i dostanę na pewno bana.... pokerface


RE: Kopiowanie filmów YT - makingmoney - 29-06-2013 13:03

...


RE: Kopiowanie filmów YT - MixKosa - 29-06-2013 13:26

Nie mam zamiaru robić tysiące kont beka ale mam kilka hehe


RE: Kopiowanie filmów YT - MixKosa - 11-07-2013 10:31

Ci ludzie mają nie równo po sufitem kopiują ode mnie i kopiują nie wiem jak mam sobie z tymi typami po radzić Angry zgłaszam te filmy ale nie są usuwane od razu... a czytałem gdzieś chyba tu na forum że zgłoszony film leci do kosza za automatu a jest inaczej.