Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie (/Temat-sprzedam-PORADNIK-SPRAWDZONY-zarabianie-71884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - WazzaP - 28-06-2013 21:43

Jest możliwość kupna przez bank?


@edit
Jak pisałem posta, to nie było tej wiadomości, szkoda..:/


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - xAzulante - 28-06-2013 21:44

Niestety nie Wink

________________________________________________________________________________​_________________

UWAGA !!!

WYJEŻDZAM NA 14 DNI, KIEDY WRÓCE (14 LIPCA) WSZYSTKO NADROBIE

Dziękuje za pozytywne opinie, kto otrzymał już, wie że nie szkoda inwestycji kilku zł na taki sposób Wink
Pozdrawiam.

UWAGA!!!!!!!


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - Driver494 - 28-06-2013 22:06

Będzie jakaś recenzja tego?


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - Traw3k - 28-06-2013 22:09

Zakupiłem i niestety straciłem puszkę Dębowego Mocnego i jedną gumę do żucia. Smile

Nie będzie chyba tajemnicą, jak napiszę że poradnik zawiera dwie metody zarobku. W pierwszym poście czytamy: "metoda NIE OPISANA DOTYCHCZAS TUTAJ" - błąd, ma nawet swój wątek. Smile Druga metoda również jest znana.

Autor jednak oferuje pomoc w obu sposobach, nie tylko merytoryczną, ale bardziej praktyczną. I za tą pomoc praktyczną te 4 złote można wydać. Smile O ile zakup poradnika może zwrócić się w przeciągu kilku minut, o tyle minimum do wypłaty w tamtym serwisie jest dużo większe.


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - separacja - 28-06-2013 22:43

http://scr.hu/0r8g/2qb39

Na dowód mogę pokazać wpłatę PayPal do autora tematu.
Skoro on wyjechał, mógłby ktoś z osób, które kupiły przekazać mi poradnik?
Dowód wpłaty mogę pokazać na PW, a do tego wysłał mi wiadomość, którą wysyłał po przelaniu pieniędzy, scr wyżej.


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - Traw3k - 28-06-2013 23:52

Separacja, daj mi screena z dowodu wpłaty to Ci wyślę to, co sam otrzymałem.

Trochę tego nie rozumiem, zgłosiłem się po Tobie, i ja dostałem, a Ty nie? Rolleyes

Chyba, że dostałem coś X, a poradnik dostanę dopiero po powrocie kolegi. Napisał, że mam zapoznać się z tym [tutaj link], a kolega wyjaśni wszystko po powrocie.
? ? ? ?


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - separacja - 29-06-2013 00:16

Hehe, o pierwszym sposobie jest temat, głośno nawet o nim było.
Drugi sposób to hmm... Na pewno się przyda, dziś pisałem o tym temat, który od razu został usunięty... Nie wiem dlaczego. Oba sposoby znałem, lecz nie korzystałem z żadnego.


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - matimus - 29-06-2013 09:11

Kur....de też mu kasę wpłaciłem ,a ten sobie pojechał .... kilka wiadomości do niego też nie robią nic ....


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - poczmail - 29-06-2013 09:26

Spokojnie, ode mnie też przelew poleciał, kolega poinformował, że prześle treść poradnika jak wróci, czyli za 14 dni.


RE: [sprzedam] PORADNIK SPRAWDZONY zarabianie - Mksuzi - 29-06-2013 09:30

Trochę błąd popełnił, karząc kierować się do niego na PW. Zanim on wróci to skrzyneczka potężnie się przyblokuje...