Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak ofert dla nie których krajów.... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Brak ofert dla nie których krajów.... (/Temat-Brak-ofert-dla-nie-ktorych-krajow-71871)



Brak ofert dla nie których krajów.... - MixKosa - 28-06-2013 16:33

Witam, dostałem dziś wpis na blogu że ktoś nie może czegoś pobrać bo nie ma oferty do pobrania Sad z tego co przeglądałem trzy, cztery dni temu bo ustawiałem oferty sobie to widziałem albo jedna oferta biedna albo wcale nie było, nie będę wymieniał dla jakich krajów nie ma bo pewnie wiecie z jakich ale tracę na tym bo ktoś chciał pobrać a nie mógł.... Xpokerface


RE: Brak ofert dla nie których krajów.... - Szaman1644 - 28-06-2013 16:35

No niestety tak jest i to nie tylko w Astro.


RE: Brak ofert dla nie których krajów.... - ciamciaj - 28-06-2013 16:56

mozliwe ze sieci wgl nie maja takich ofert. A jakby były to byłby po grosze typu jeden cent.


RE: Brak ofert dla nie których krajów.... - Matty094 - 28-06-2013 17:06

ciamciaj 4-10 centów mogło by wpadać Big Grin
Zawsze coś Big Grin


RE: Brak ofert dla nie których krajów.... - sqmany - 28-06-2013 17:16

Ale nie wpada i koniec tematu, jak masz z tym problem to pisz do sieci affiliacyjnej.


RE: Brak ofert dla nie których krajów.... - kompik - 28-06-2013 17:17

(28-06-2013 17:06)Matty094 napisał(a):  ciamciaj 4-10 centów mogło by wpadać Big Grin
Zawsze coś Big Grin

Ale tak przykro człowiekowi, jak słychać pieniążki, przełączasz zakładkę a tu 4 centy doszło Big Grin
Miałem też sporo komentarzy, że nie da się wypełnić oferty albo nie ma w ogóle ale czasami to naciągacze (heh, jak to brzmi) i chcą pobrać za darmo Wink


RE: Brak ofert dla nie których krajów.... - Matty094 - 28-06-2013 17:49

(28-06-2013 17:17)kompik napisał(a):  
(28-06-2013 17:06)Matty094 napisał(a):  ciamciaj 4-10 centów mogło by wpadać Big Grin
Zawsze coś Big Grin

Ale tak przykro człowiekowi, jak słychać pieniążki, przełączasz zakładkę a tu 4 centy doszło Big Grin
Miałem też sporo komentarzy, że nie da się wypełnić oferty albo nie ma w ogóle ale czasami to naciągacze (heh, jak to brzmi) i chcą pobrać za darmo Wink

Ehh ja się nawet z takiej kwoty cieszę Big Grin
Najważniejsze że coś wpadnie byle nie 0.00$ Jerk
Zakupiłem domenę i hosting i musze trochę ogarnąć Wordpressa Tongue
Najważniejsze jest to że w miesiąc na darmowym bloggerze zarobiłem 120$Big Grin
Moja pierwsza wypłata będzieHeart
Mam nadzieje ,że przy własnej domenie .com zauważę znaczną różnicę Tongue


RE: Brak ofert dla nie których krajów.... - ciamciaj - 29-06-2013 08:33

Domena kosztuje dolarka wiec nie przeginajmy z tymi "inwestycjami" Smile

Co do ofert - reklamodawcy ich nie mają to tym samym nie ma ich siec, proste, koniec tematu.