Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilna potrzeba - pobranie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Pilna potrzeba - pobranie (/Temat-Pilna-potrzeba-pobranie-71844)



Pilna potrzeba - pobranie - kalutor - 28-06-2013 11:56

Chciałbym prosić o pobranie mojego pliku z serwisu HighCash. W tym przypadku jest to moja autorska publikacja "Katofobia", czyli nie fake...
Pobranie musi nastąpić dzisiaj.
Może być najtańsza oferta.
W zamian także dokonam pobrania z tego serwisu, bądź zwrócę koszt SMS-a na PayPal. Dodatkowo zareputuję pobierającemu.
Tylko jedna osoba i jedno pobranie!

http://www.needforfile.net/download/26hjzymb3

Prośba jest już nieaktualna, gdyż zależało mi na pobraniu w dniu 28 czerwca.
Na priv otrzymałem wiadomość od jednego z użytkowników, który twierdzi iż pobrania dokonał, jednak statystyki są bezwzględne...
Uważam to za próbę oszustwa...


RE: Pilna potrzeba - pobranie - kalutor - 29-06-2013 08:51

Chciałbym także prosić Administrację forum, o stosowne sankcje w stosunku do użytkownika Garownik, który próbował dokonać oszustwa. Poniżej cytat jego prywatnej wiadomości do mnie:

"Ok,wypełniłem oferte o nagrode,wzamian prosze o wypełnienie oferty:Kliknij i wypełnij, aby pobrać !!! z linku :http://megadown.us/C"

Żadnego pobrania nie było, tak więc podejrzenie próby oszustwa jest jak najbardziej uprawnione.


Odp: Pilna potrzeba - pobranie - miniek9090 - 29-06-2013 09:21

On myślał , że po wykonaniu jednej oferty dostaniesz kase. Trzeba zrobić ich co najmniej 3 żeby zaliczyło...było wytłumaczyć jak to pobrać , a nie od oszustów wyzywać

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Pilna potrzeba - pobranie - kalutor - 29-06-2013 09:58

(29-06-2013 09:21)miniek9090 napisał(a):  On myślał , że po wykonaniu jednej oferty dostaniesz kase. Trzeba zrobić ich co najmniej 3 żeby zaliczyło...było wytłumaczyć jak to pobrać , a nie od oszustów wyzywać

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


Rozumiem, że jesteś adwokatem tego użytkownika? Jeśli tak, to bardzo słabym; bowiem zauważyłbyś różnicę między "oszustwo", a podejrzeniem oszustwa...


Odp: Pilna potrzeba - pobranie - miniek9090 - 29-06-2013 11:11

Nie adwokat tylko sam napsaleś , że za "wykonanie oferty" zwrocisz kase. Żeby wykonal kilka ofert to byś się mu nie wypłacił . prawdopdobnie pomyślał że wystarczy wykonać jedną ofertę za którą mu potem zwrocisz kase Wink

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Pilna potrzeba - pobranie - Garownik - 29-06-2013 12:49

(29-06-2013 08:51)kalutor napisał(a):  Chciałbym także prosić Administrację forum, o stosowne sankcje w stosunku do użytkownika Garownik, który próbował dokonać oszustwa. Poniżej cytat jego prywatnej wiadomości do mnie:

"Ok,wypełniłem oferte o nagrodę,wzamian prosze o wypełnienie oferty:Kliknij i wypełnij, aby pobrać !!! z linku :http://megadown.us/C"

Żadnego pobrania nie było, tak więc podejrzenie próby oszustwa jest jak najbardziej uprawnione.

kalutor wypełniłem jedna ofertę później poinformowało mnie ,że mogę pobrać dodatkowo wybrana piosenkę a ja nie chciałem,więc zamknąłem stronę i myślałem ,że jest już ok.
Jeżeli nie wykonałem tego dobrze to po co się tak od razu irytować i pisać ,że próbowałem Cię oszukać.

Jeżeli tak to odebrałeś to jesteś w błędzie ,gdyż nie na widzę gdy ktoś kradnie i oszukuje więc i ja tego nie robię.

Wszystko zostało zamieszana przez dodatkowe pobranie piosenki,której nie chciałem pobrać,tak jak już to wyżej pisałem.

Dziękuję za obronę mnie ze strony użytkownika miniek9090


RE: Pilna potrzeba - pobranie - kalutor - 29-06-2013 16:22

Garownik - Serdecznie Cię przepraszam - wina jednak leży po mojej stronie. Po prostu nie dograłem tematu, a Ty miałeś prawo popełnić błąd. Jeszcze raz Przepraszam.


Pilna potrzeba - pobranie - surfer0700 - 11-11-2013 01:25

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.