Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających (/Temat-Fake-pliki-ktore-nie-powoduja-zlosci-u-pobierajacych-71837)

Strony: 1 2


Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - BogatyPartner - 28-06-2013 07:09

Hej, dopiero zaczynam z PPA.

Ale dzisiaj przy tworzeniu programu w VB zastanawiałem się jak złagodzić złość osoby która pobiera naszego fake, tak by pod video na YT odrazu nie flagowali filmu i nie pisali negatywnych opinii.

Proponuję na końcu programy np. serial do jakiejś gry, zamiast pojawienia się słowa OK Sukcess, wyświetlić iż nie można dokończyć, ponieważ windows ma problemy z JAVA, brak akutalizacji Javy, nieaktualizowane framework , czy też coś innego. Wówczas ten co pobiera ten program fake będzie kierował sie problemami w kierunku swojego kompa czy też systemu Smile

Co o tym sądzicie?

p.s Kodu nie podam na to bo dopiero się uczę VB, ale na forum jest jak zrobić na końcu taki przycisk OK sukcess- więc chyba wystarczy tylko podmienić nazwę Smile


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Macieqx - 28-06-2013 07:12

Całkiem niegłupie muszę przyznać, sam swego czasu dałem się na takie coś nabrać, ale mimo wszystko i tak dużo to nie zmieni.


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Super Khan - 28-06-2013 07:47

Faktycznie. Lepszy error niż pusty button.

Jeśli chciałbyś pomocy w zrobieniu fake hacka czy coś to pisz. Aktualnie zrobiłem dość rozbudowanego hacka do ........... i jestem na etapie nagrywania filmiku. Ale wiecie... Problem jest jeden, jak nagrać coś czego nie ma? Jerk2


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Br0nek1234 - 28-06-2013 07:51

wszystko da się nagrać jak to gra przeglądarkowa to bardzo łatwo podmienić daneSmile


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Super Khan - 28-06-2013 07:57

Właśnie nie. Tu jest trochę więcej roboty. Całą noc zestawiałem dane. Ale za kilka godzin powinno już być.
Tak sobie jeszcze myślę, że jak będzie fake z błędem to można wypuścić "poprawkę", która już nie ma "błędu". To takie złe pokerface


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Vister81 - 28-06-2013 08:41

(28-06-2013 07:57)Super Khan napisał(a):  Właśnie nie. Tu jest trochę więcej roboty. Całą noc zestawiałem dane. Ale za kilka godzin powinno już być.
Tak sobie jeszcze myślę, że jak będzie fake z błędem to można wypuścić "poprawkę", która już nie ma "błędu". To takie złe pokerface

"Podwójne" zarobki :]

Potrójne jeszcze prościej jest zyskać (oczywiście "potrójne" należy brać z dystansem) :

Robisz program, ustawiasz w nim "ERROR". Pakujesz do archiwum, zabezpieczasz hasłem, a w archiwum podajesz link do .txt, który to ma hasło. Ktoś pobiera drugi plik, rozpakowuje archiwum, a tam w programie "ERROR! You must upload your program HERE :" :]


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - MixKosa - 28-06-2013 09:44

Myślę że też skoczy mu temperatura jeśli wyświetli mi się komunikat że system jest nie zaktualizowany czy coś innego a dziś na przykład pobierał sygnatury nowe do systemu Windows beka i wie że jest zaktualizowany a dostaje info że nie heh Xpokerface


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Knoh - 28-06-2013 09:51

Widzę niektórych tu sumienie złapało ;p . Mi nie kiedy szkoda ludzi którzy to pobierają i się biedni wypłacają na ankietach Jerk


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - bolo9797 - 28-06-2013 12:36

Wystarczy nie jechac na yt tylko wlasnego bloga zrobic Smile
Wtedy nie beda mieli co flagowac.


RE: Fake pliki które nie powodują zlości u pobierających - Matty094 - 28-06-2013 13:10

Dokładnie wystarczy nie jechać na yt ..
Zresztą jak kiedyś wrzuciłem 4 filmiki na yt nikt tego nie pobrał a po 3 dniach zostałem zbanowany Xpokerface
Podejrzewam ,że to nie ci pobierający flaguja ,ale konkurencja flaguje filmiki pokerface