Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nielimitowany transfer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nielimitowany transfer (/Temat-Nielimitowany-transfer-71830)



Nielimitowany transfer - advercik - 27-06-2013 21:29

Witam, chcę udostępnić grę ważącą ok. 250 mb. Zależy mi na szybkości oraz nielimitowanym transferem.Poszukuję hostingu zagranicznego najlepiej jakby był ulokowany w kraju, gdzie piractwo jest legalne

Pozdrawiam


RE: Nielimitowany transfer - Admin - 27-06-2013 21:33

Nie ma czegoś takiego, jak legalne piractwo.

Jednak Szwajcaria to kraj neutralny.

Twierdzą że tracą, a tak naprawdę zyskują. Rząd szwajcarski wydał oświadczenie, z którego wynika jasno, że nie będzie podejmować żadnych działań mających na celu wprowadzenie penalizacji pobierania muzyki oraz filmów do prywatnego użytku. Oznacza to, że w Szwajcarii ściągnięcie albumu muzycznego czy filmu, aby go sobie obejrzeć, ale nie wykorzystywać do celów komercyjnych, jest legalne.

Władze Szwajcarii podjęły decyzję w oparciu o wnikliwe badania wpływu piractwa na rynek rozrywkowy. Z analiz wynika, że pobieranie muzyki i filmów jest znacznie mniej szkodliwe niż twierdzi branża filmowa i muzyczna, w postaci wielkich koncernów (np. wytwórni czy dystrybutorów).

Okazuje się, że przykładowo użytkownicy LimeWire to jednocześnie najlepsi (najbardziej lojalni) klienci sklepu muzycznego Apple iTunes. Jednocześnie internauci korzystający z niedawno zamkniętego serwisu Kino.to, który za darmo udostępniał filmy i seriale, więcej wydawali na nie w sklepach niż inni miłośnicy filmów. Tak wynika z raportu Telepolis. Inne badania wykazały to, że użytkownicy sieci P2P (na przykład BitTorrent) zapewniają większe zarobki dostawcom usług internetowych.

Szwajcarski rząd daje zatem więcej wiary niezależnym badaniom niż raportom i badaniom przedstawianym przez koncerny związane z branżą rozrywkową. Ich działania "antypirackie" najczęściej uderzają w tzw. uczciwych konsumentów. Tzw. dlatego, że jeśli twierdzenia koncernów odłożyć na bok, to pozostaje stwierdzenie, oparte na niezależnych od nich badaniach, że na tzw. piratach zarabiają i tak - i to nawet więcej niż na tych, którzy nie ściągają filmów czy muzyki.