Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć z PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak zacząć z PPA? (/Temat-Jak-zaczac-z-PPA-71815)



Jak zacząć z PPA? - Knight97 - 27-06-2013 16:51

Siemka Wink
Dotychczas klikałem ciągle na buxach, ale większość to scamy ;(
Otwarłem potem forum refbackowe, które ma słabą odwiedzalność, lecz będę się je starał dalej rozwijać - bo po coś mam domenę .com Wink
Dzięki temu, że od połowy lipca internet przyspiesza do 20mbit/s mam zamiar rozpocząć przygodę w PPA.
Więc mam mały zbiór pytań:

1) Blog
1.1) Czy opłaca się stawiać bloga na domenie .blogspot.com ? Czy na początek wystarczy?
1.2) Jaki język bloga lepszy - PL czy ENG ?
2) Serwisy do uploadu
2.1) Jaki najlepiej serwis wybrać? AstroCash, FireCash czy jakiś inny? A może mieszać - raz jeden, raz drugi?
3) Pliki do uploadu
3.1) Od czego najlepiej zacząć? Fake-hacki, boty itp do gier?
3.2) Czy lepiej uploadować większe czy mniejsze pliki? Czy będzie się różniła stawka?
3.3) Czy opłaca się uploadować cracki i keye do gier?

Proszę o odpowiedź znawców w temacie Wink
Ps. jeżeli ktoś chce - może ktoś podeśle reflink w zamian za pomoc w starcie?
Ps2. AstroCash konto już mam - było tylko do "łapania poleconych" Wink Ale czy się tam opłaca uploadować?


RE: Jak zacząć z PPA? - roniartur - 27-06-2013 16:55

1) Blog
1.1) Czy opłaca się stawiać bloga na domenie .blogspot.com ? Czy na początek wystarczy?
Tak, wystarczy, można spokojnie zarobić.
1.2) Jaki język bloga lepszy - PL czy ENG ?
Oczywiście żę angielski!
2) Serwisy do uploadu
2.1) Jaki najlepiej serwis wybrać? AstroCash, FireCash czy jakiś inny? A może mieszać - raz jeden, raz drugi?
Polecam ci FireCash
3) Pliki do uploadu
3.1) Od czego najlepiej zacząć? Fake-hacki, boty itp do gier?
Sam szukaj nisz, ale większość zaczyna od hacków
3.2) Czy lepiej uploadować większe czy mniejsze pliki? Czy będzie się różniła stawka?
Nie rożni się
3.3) Czy opłaca się uploadować cracki i keye do gier?
Tak


RE: Jak zacząć z PPA? - Vister81 - 27-06-2013 21:35

1.1 - Jak wyżej
1.2 - Jeśli masz porządną niszę skierowaną na polaków, to wiadomo. Jeśli jednak nie masz pomysłów, i celujesz w "Hacki", tylko i wyłącznie EN

2.1 - Zależy Smile Najlepiej znajdź mentora, który najbardziej Ci odpowiada, i osiedl się na jego serwisie.

3.1 - To już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie :] Mając pomysł, niszę, można naprawdę zarobić DUŻO. Na Hackach da się zarobić nadal, i to spore sumki, ale wcześniej trzeba się wybić. SEO / YT
3.2 - PPA to nie PPD. Tutaj stawka zależy tylko i wyłącznie od oferty i kraju.

3.3 Jak w punkcie 3.1 Wink


RE: Jak zacząć z PPA? - Super Khan - 28-06-2013 01:17

Od siebie dodam, że napisałem dziś do ShareBay w sprawie założenia bloga z WordPressem. Jutro powinien być.
Może zainteresujesz się tym?


RE: Jak zacząć z PPA? - bitu92 - 28-06-2013 02:49

(28-06-2013 01:17)Super Khan napisał(a):  Od siebie dodam, że napisałem dziś do ShareBay w sprawie założenia bloga z WordPressem. Jutro powinien być.
Może zainteresujesz się tym?

Nie rozumiem twojego postu Big Grin
ShareBay tworzy dla swoich użytkowników blogi czy jak?Big Grin


RE: Jak zacząć z PPA? - Super Khan - 28-06-2013 02:52

Dokładnie tak Lol


RE: Jak zacząć z PPA? - JaviDesire - 28-06-2013 03:15

Nie tyle tworzy co daje hosting za free.