Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! (/Temat-Dobre-typy-systemowe-DOBRY-ZAROBEK-71790)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Mksuzi - 28-06-2013 15:47

Rzadko zdarza mi się trafić na taki okaz jakim ty jesteś Jerk2

Nie, nie zgasiłeś mnie. Nie mam zamiaru odpowiadać na post na który odpowiedziałem już wcześniej.

Mam nadzieję, że już zgłosiłeś mnie do admina beka


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - yazir - 28-06-2013 16:02

Mogę zwrócić na coś uwagę? Drogi niszczycielu buków aka BukZaplac.
[Obrazek: 3qkGR.jpg]

Popatrz na powyższy obrazek, a konkretniej zaznaczone fragmenty. Sam napisałeś że Mksuzi ma Ci zapłacić jeśli mecz wejdzie.
Czy mecz "wszedł"? Z tego co zrozumiałem nie. Więc nie miej do niego pretensji o to że wystawił WŁASNĄ opinię na dany temat. Nie masz prawa zabraniać komukolwiek wyrażać się krytycznie tylko dlatego że ma własne zdanie i zgodnie z tym co napisałeś nie musiał płacić.

Ja nie widzę tu oszustwa ze strony Mksuziego, a jedynie marną próbę wybielenia wizerunku autora i jego genialnego systemu.


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - BukZaplac - 28-06-2013 16:03

Nie, o 19 się mecz kończy i potem zgłaszam oszustwo Smile Spokojnie, ja nie mam nic do ukrycia. To ty dostaniesz bana nie ja Smile

Cytat:Popatrz na powyższy obrazek, a konkretniej zaznaczone fragmenty. Sam napisałeś że Mksuzi ma Ci zapłacić jeśli mecz wejdzie.
Czy mecz "wszedł"? Z tego co zrozumiałem nie. Więc nie miej do niego pretensji o to że wystawił WŁASNĄ opinię na dany temat. Nie masz prawa zabraniać komukolwiek wyrażać się krytycznie tylko dlatego że ma własne zdanie i zgodnie z tym co napisałeś nie musiał płacić.

Ja nie widzę tu oszustwa ze strony Mksuziego, a jedynie marną próbę wybielenia wizerunku autora i jego genialnego systemu.

On się nie zgodził na to by grać wczoraj ten mecz rozumiesz? Jak typ wtopił to dopiero wtedy napisał że odziwo na nim testował a w trakcie meczu pisał na forum że będzie testował jutro kapujesz? Nie chodzi o system tylko prawdomówność. Jego 40zl mam w poważaniu nie będzie mnie jakiś krętacz oczerniał.


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - mareczek - 28-06-2013 18:29

Jebac policje tylko Bog nas moze sadzic


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Mksuzi - 28-06-2013 20:24

(28-06-2013 16:03)BukZaplac napisał(a):  Jego 40zl mam w poważaniu nie będzie mnie jakiś krętacz oczerniał.

Już nie wiesz co mówisz Idea

Tak głęboko ma te moje pieniądze, że aż 20 minut po napisaniu powyższego zdania, musiał się upomnieć o swoje miliony facepalm

[Obrazek: idiota.png]


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - yazir - 28-06-2013 21:10

(28-06-2013 16:03)BukZaplac napisał(a):  On się nie zgodził na to by grać wczoraj ten mecz rozumiesz? Jak typ wtopił to dopiero wtedy napisał że odziwo na nim testował a w trakcie meczu pisał na forum że będzie testował jutro kapujesz? Nie chodzi o system tylko prawdomówność. Jego 40zl mam w poważaniu nie będzie mnie jakiś krętacz oczerniał.

To nie zmienia faktu że podałeś typ który nie wszedł. A przecież miał być pro elo tak zebyś mógł dostać swoje 40pln.
Więc chodzi też o to że nie jesteś taki oh ah wspaniały. Bo jak widać sam nie potrafisz podać dobrego typu od którego zależy "Twoje być albo nie być". I skończ wybielać się tym że on nie zagrał tego typu. Podałeś typ który nie wszedł "zlamiłeś", a teraz przyczepiłeś się do tego że on nie zagrał tego typu więc ma Ci dać pieniądze bo drugi typ wszedł. Tak więc czekam na zmianę informacji dotyczących skuteczności. I podanie tej realniejszej czyli 50% skuteczności.


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - whysoserious - 28-06-2013 22:01

yyy
znaczy
1 nie wszedł 1000zł w plecy
1 wszedł 40zł zysku

skuteczność 50%
zyskowność -960zł

Dobrze policzyłem? Jerk2


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - BukZaplac - 29-06-2013 08:52

Cytat:To nie zmienia faktu że podałeś typ który nie wszedł. A przecież miał być pro elo tak zebyś mógł dostać swoje 40pln.
Więc chodzi też o to że nie jesteś taki oh ah wspaniały. Bo jak widać sam nie potrafisz podać dobrego typu od którego zależy "Twoje być albo nie być". I skończ wybielać się tym że on nie zagrał tego typu. Podałeś typ który nie wszedł "zlamiłeś", a teraz przyczepiłeś się do tego że on nie zagrał tego typu więc ma Ci dać pieniądze bo drugi typ wszedł. Tak więc czekam na zmianę informacji dotyczących skuteczności. I podanie tej realniejszej czyli 50% skuteczności.


Buhahaha co ma system do skuteczności??? buhahaha typy grasz takie jakie ci się podoba, nie masz pojęcia o czym piszesz a się wypowiadasz.

Koniec tematu, sprawa poleciała do admina.


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Mksuzi - 29-06-2013 09:22

Yazir recenzował twój system. Odsyłałeś mnie abym czytał jego recenzję, a teraz śmiesz mówić, że nie ma pojęcia o czym pisze?

Człowieku, ty jesteś chory!


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - BukZaplac - 29-06-2013 10:35

Hahaha napisałem to w kontekście skuteczności systemu a to zależy tylko i wyłącznie od typów.

Teraz się nie zasłaniaj oszuście recenzją yazira którą sam zresztą wyśmiałeś i napisałeś że on się nie zna.

Takie dzieci neo jak ty powinni trzymać w piwnicy przy zgaszonym świetle.


/yazir
Skarbie proszę o nie obrażanie innych użytkowników, oraz zastanowienie się nad własnymi postami i tym co chcesz w nich przekazać. Nie przedstawiłeś dowodów i stwierdziłeś że jest oszustem. Najpierw twierdzisz że ma Ci nie płacić, a po 20minutach piszesz mu że jednak ma płacić albo straszysz Adminem. Teraz mimo że wpłacił jest oszustem? Postaraj się wygooglować sobie jakiś dobry ośrodek leczenia zaburzeń psychicznych.
Pozdrawiam