Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! (/Temat-Dobre-typy-systemowe-DOBRY-ZAROBEK-71790)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Lukasz36016 - 27-06-2013 19:51

Nie wiedziałem że Tasiemce z meczami po kursie 1.10 nazywa się systemem Xpokerface


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - whysoserious - 27-06-2013 19:57

Standardowa odpowiedź dla każdego pytającego:

Cytat:Wysłałbym ci przed zapłatą lecz masz małą reputacje i staż.


To może powiedz, jakie są kryteria "reputacji i stażu" facepalm


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - BukZaplac - 27-06-2013 20:01

Wysyłałem 2 osobą przed wpłatą( edit: już 3) dlatego sprawdzam historię osób i jednym wysyłam drugim nie, ale jakie masz ryzyko? zapytaj się osób które dostały system czy to ściema czy nie więc nie wiem po co takie komentarze.

(27-06-2013 19:51)Lukasz36016 napisał(a):  Nie wiedziałem że Tasiemce z meczami po kursie 1.10 nazywa się systemem Xpokerface


Pierw piszesz takie komenty a potem wysylasz mi PW ze jestes zainteresowany i bierzesz, nie nie są to kursy 1.10 i tasiemce to jest gra na live 1 zdarzenia po kursach znacznie wyższych.


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Mksuzi - 27-06-2013 20:14

Spokojnie.

Pomimo iż nie jestem Tutorem, wziąłem ten system na swoją klatę. Jak na razie z bełkotu, który jest napisany w poradniku wyjaśniającym funkcjonowanie, nie wiele rozumiem. Zmierzę się z tym jutro, bo dziś nie mam czasu.

Recenzję napiszę wkrótce.

Parcie na kasę użytkownika Buk Zapłać jest strasznie podejrzane, dlatego prześwietlę ten system od deski do deski.

Pozdrawiam


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - BukZaplac - 27-06-2013 20:20

(27-06-2013 20:14)Mksuzi napisał(a):  Spokojnie.

Pomimo iż nie jestem Tutorem, wziąłem ten system na swoją klatę. Jak na razie z bełkotu, który jest napisany w poradniku wyjaśniającym funkcjonowanie, nie wiele rozumiem. Zmierzę się z tym jutro, bo dziś nie mam czasu.

Recenzję napiszę wkrótce.

Parcie na kasę użytkownika Buk Zapłać jest strasznie podejrzane, dlatego prześwietlę ten system od deski do deski.

Pozdrawiam

Po 1 to system już był recenzowany na tym forum więc co masz brać na swoją klatę? Z bełkotu? wszystko jest jasne krok po kroku opisane jakoś inne osoby nie miały problemu. Jakie parcie na kase? człowieku napisałem ci jakie są warunki ty się na nie zgodziłeś, jakie ty chciałeś warunki jak ja wysyłam ci coś w ciemno? dostałeś system i nagle piszesz ze czasu nie masz bo na telefonie siedzisz..ciekawe jak ściągnełeś pliki..musisz mieć strasznie zaawansowany telefon Smile System jest sprawdzony do systemu dostałeś typ na dzisiaj, typ wejdzie czekam na kasę zgodnie z umową Smile (nieinteresi mnie to czy to zagrałeś czy nie czy miałeś czas czy nie, umowa była prosta i się na nią zgodziłeś)


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Mksuzi - 27-06-2013 20:29

Dla Twojej wiadomości.

Obecne telefony z roku 2013 posiadają w sobie program, który pozwala ściągać i otwierać pliki z internetu. Tym bardziej jeśli są one w formacie doc. Xpokerface

Proszę o link do recenzji.

Proszę o odezwę osób, które nie miały problemu z rozszyfrowaniem systemu.

Co do parcia na kasę, 4 osobą wysłałeś ten sam tekst. Mi wysłałeś podwójnie. Jeden na e-mail, a drugi tu na PW. W jednym chcesz ode mnie pieniądze od razu, w drugim od razu po meczu, którego nawet nie mam możliwości prześledzić.

System nie jest sprawdzony, system dopiero zostanie sprawdzony.

Wparowałeś na forum jako nowy z e-mailami do skrilla i paypala założonymi prawdopodobnie wczoraj (tak wynika z badania wieku e-maila) i myślisz, że ktoś ci już zaraz pieniążki wyśle.

Twoje parcie na kasę powoduję, że wzbudzasz moją nieufność. Przetestuję twój system dokładnie i napiszę szczegółową recenzję. Pieniążki ode mnie oczywiście dostaniesz, nawet teraz ale musisz do mnie wysłać skan dowodu osobistego od strony zdjęcia, abym w razie Twoje oszustwa mógł od razu skierować sprawę na policję.

Pozdrawiam


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - BukZaplac - 27-06-2013 20:37

Cytat:Proszę o link do recenzji.

Trudno znaleźć w dziale sprzedaży mój temat?

Cytat:Proszę o odezwę osób, które nie miały problemu z rozszyfrowaniem systemu.

1 się wypowiedziała, druga ma również napisać coś na ten temat bo o to poprosiłem.

Cytat:Co do parcia na kasę, 4 osobą wysłałeś ten sam tekst. Mi wysłałeś podwójnie. Jeden na e-mail, a drugi tu na PW. W jednym chcesz ode mnie pieniądze od razu, w drugim od razu po meczu, którego nawet nie mam możliwości prześledzić.

Na meilu nie widziałem twojego profilu i reputacji, potem pisałeś PW i dopiero wtedy zobaczyłem dostałeś system przed wpłatą. Ok ale pisałem ci że daje ci system i mecz na dzisiaj i po meczu płacisz..skoro nie masz czasu to po co kłamiesz i przystajesz na te warunki?


Cytat:Wparowałeś na forum jako nowy z e-mailami do skrilla i paypala założonymi prawdopodobnie wczoraj (tak wynika z badania wieku e-maila) i myślisz, że ktoś ci już zaraz pieniążki wyśle.

PayPal mam od 3 czy 4 lat, a skrill od 5 (mam nawet kartę do tego konta). Konto na meilu ma jeszcze więcej lat więc nie wyszło ci bawienie się w detektywa.

Cytat:Twoje parcie na kasę powoduję, że wzbudzasz moją nieufność. Przetestuję twój system dokładnie i napiszę szczegółową recenzję. Pieniążki ode mnie oczywiście dostaniesz, nawet teraz ale musisz do mnie wysłać skan dowodu osobistego od strony zdjęcia, abym w razie Twoje oszustwa mógł od razu skierować sprawę na policję
.

Jakie parcie? po prostu napisałem ci jakie są warunki, wysyłam ci coś w ciemno i to ja ryzykuje nie ty więc czego się spodziewasz? Ale ja nie chce dostawiać teraz. Było NAPISAĆ że jutro przetestujesz system i żebym ci dał typ na jutro a nie zgadziać się na moje warunki a potem siać zamęt na forum że mam parcie na kase a system to jakiś bełkot.

Czekam na twoją szczegółową recenzje jestem bardzo ciekawy Smile


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Mksuzi - 27-06-2013 20:45

Cytat:Było NAPISAĆ że jutro przetestujesz system i żebym ci dał typ na jutro a nie zgadziać się na moje warunki a potem siać zamęt na forum że mam parcie na kase a system to jakiś bełkot.

Napisałem ci, ale zaatakowałeś mnie że mam już teraz płacić, po meczu już zaraz i koniec.

Spuściłeś z tonu, chyba cię przytemperowałem.

Recenzja będzie owszem, bardzo dokładna.


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - BukZaplac - 27-06-2013 20:53

(27-06-2013 20:45)Mksuzi napisał(a):  
Cytat:Było NAPISAĆ że jutro przetestujesz system i żebym ci dał typ na jutro a nie zgadziać się na moje warunki a potem siać zamęt na forum że mam parcie na kase a system to jakiś bełkot.

Napisałem ci, ale zaatakowałeś mnie że mam już teraz płacić, po meczu już zaraz i koniec.

Spuściłeś z tonu, chyba cię przytemperowałem.

Recenzja będzie owszem, bardzo dokładna.

Słuchaj pisałem ci że daje ci teraz system + typ na teraz i zaraz po meczu jak wejdzie płacisz - zgodziłeś się, wysłałem a ty nagle piszesz że czasu nie masz teraz. Mam zamieścić screena z rozmowy?

Siejesz kolego zamęt, oskarżasz mnie o to że sprzedaje jakieś bełkoty i żądam kasy od razu, dodatkowo piszesz że założyłem konta wczoraj skąd takie informacje bierzesz? nie masz o czymś zielonego pojęcia to się po prostu nie wypowiadaj na ten temat bo wprowadzasz ludzi w błąd a moją osoba stawiasz w roli krętacza, a wychodzi na to że sam się ośmieszasz.

Zgodziłem się wysyłać system przed wpłatą + dodatkowo typ to jest już chyba wystarczający dowód na moją uczciwość i na to że system jest dosyć pewny i nie sprzedaje nic w ciemno. A co do "rozszyfrowania" systemu to nie rozśmieszaj mnie...czytać nie umiesz? przecież 12 letnie dziecko w 3 minuty to załapie. Wszystko jest opisane najprościej jak się da i nie da się tego nie zrozumieć.

Jeżeli masz pisać takie wypowiedzi to nie pisz wcale. Twoja recenzja tak szczerze to mnie średnio obchodzi. Zawarłem z tobą jasną umowę. Dostałeś system + typ..a tak nie miałeś czasu, wyśle ci jutro inny typ, jeżeli wejdzie i zarobisz na tym jakąś kasę to czekam na pieniądze. Mnie to nie interesuje czy system ci przypada do gustu czy nie, ważne że jest skuteczny i da się na nim zarobić a moje info które przedstawiam o owym systemie jest prawdziwe. Koniec rozmowy.

PS. A tą recenzje to nie wiem dla kogo będziesz pisał skoro ludzie dostają system przed wpłatą to sami chyba potrafią go ocenić.


RE: Dobre typy systemowe - DOBRY ZAROBEK! - Lukasz36016 - 27-06-2013 21:38

Żeby nie było po zabuleniu tych 40zł wkleje w google regułkę i wyskoczy mi w pierwszym linku pokerface Wstrzymam się dopóki nie wypłacę kapusty