Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog nie działa pod domeną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Blog nie działa pod domeną (/Temat-Blog-nie-dziala-pod-domena-71778)



Blog nie działa pod domeną - dawid1305 - 27-06-2013 07:07

Witam wczoraj podpiąłem swoją domenę pod blogger ładnie wszystko działało przez około 20 minut, a po czasie , gdy próbuję wejdź na bloga pisze "nie znaleziono strony" . Wchodząc przez proxy blog działa na domenie . Co może być tego przyczyną że chwile podziałało a za chwile już nie? , oraz jak się z tym uporać .

PS strona działa tylko niektórym osobą bo widzę wejscia na bloga małe ale są

/edit

Wchodząc przez HotSpot Shield (proxy) blog działa normalnie gdy odinstaluje program znowu nie działa

O co tu może wchodzić że przez proxy działa a bez nie?


RE: Blog nie działa pod domeną - MrSkacowany - 27-06-2013 12:08

Pewnie zablokowało ci Polskę, skoro przez proxy działa.


RE: Blog nie działa pod domeną - dawid1305 - 27-06-2013 13:32

wcześnij wchodziłem bez proxy i przez 20 minut dzialało firma az.pl tez wchodziła na bloga i u nich co chwile dziala. Jak sprawdzic czy Polska jest zablokowana?

/edit

Wchodziłem u mojego kuzyna na stronke i działa ... u mnie dalej nic


RE: Blog nie działa pod domeną - MrSkacowany - 27-06-2013 16:29

Próbowałeś na innej przeglądarce? Może jakiś cenzor Ci to blokuje. Może coś w hosts Ci się zmieniło...


RE: Blog nie działa pod domeną - dawid1305 - 27-06-2013 16:40

próbowałem z kilku przeglądarek plik hosts czysty
/edit

Chwilowo działa pewnie za 1h znowu padnie

/edit 2
Znowu nie działa
/edit 3
Już mam nerwa po mału..... Nie wiem po co kupowałem domenę skoro ten zje***y nie działa przez domenę niestandardowa ( nie wyświetla strony jakby nie istniała) , po odpięciu domeny blog działa na nowo


RE: Blog nie działa pod domeną - dawid1305 - 08-07-2013 13:26

/refresh

Wchodząc przez HotSpot Shield (proxy) blog działa normalnie gdy odinstaluje program znowu nie działa

O co tu może wchodzić że przez proxy działa a bez nie?