Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe Nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Darmowe Nisze (/Temat-Darmowe-Nisze-71770)

Strony: 1 2 3 4


Darmowe Nisze - surfer0700 - 26-06-2013 22:15

A tak sobie czytam to forum i czytam i zauważyłem że wiele osób prosi o nisze. To sobie pomyślałem czemu by nie wrzucić tutaj swoich nisz na których zarobiłem ~6000 złotych polskich orłów.

[Obrazek: kxi7fr.jpg]

Taka mała lista poniżej:
Kod:
MyFreeCams
Battlefield Heroes
8 Ball Pool
Call of Duty Black Ops 2
Crysis 3
Battlefield 3
Crime City
The Sims
The Sims Free Play
The Croods
Candy Crush Saga
SimCity 5
Virtua Tennis
Jailbreak
Vector
SWAT
Forge Empires
Pou Hack
VillageLife
Super StickMan Golf

To nie wszystkie, proszę sobie screena powiększyć i czytnąć Wink
Zamazane nisze to nielegalne pomysły od Doktora Zuo, także nie przejmujcie się nimi.
Jak widać na wyżej zamieszczonym screenie, na każdej niszy zarobiłem.
Wszystkie promowanie SEO, da się? DA SIĘ!

Mam nadzieję że komuś się przyda, a jak się przyda to + mile widziany (tak się na tym forum dziękuje). Jerk

Listę udostępniam, bo po prostu nie zarabiam już na PPA. Część blogów upadła, część sprzedałem, także wakacje przeżyje. Zamazałem też 'zakończenia' hacków typu: The Croods Hack v4.5 - dlaczego? - a no dlatego że 2 blogi zostały sprzedane, i nie chciałbym aby któryś z nowych właścicieli otrzymał DDos'a Jerk

To tyle. Miłego promowania.


RE: Darmowe Nisze - Bandaid - 26-06-2013 22:19

Nie chcę wyjść na niewdzięcznika ale większość z tych nisz jest sucha jak dowcipy Strasburgera. Choć pewnie początkującym się przyda.


RE: Darmowe Nisze - surfer0700 - 26-06-2013 22:20

Sucha? No tak, tylko że to są zarobki od końca lutego, a właściwie początku marca, więc ładnie zarobić można i na suchych niszach Jerk

edit:

(26-06-2013 22:19)Bandaid napisał(a):  Nie chcę wyjść na niewdzięcznika

Ty niewdzięczniku! Jerk2


RE: Darmowe Nisze - daniel42na - 26-06-2013 22:24

Wielkie dzięki, jak widać można zarobić na wszystkim co ma popyt, kwestia wypromowania i wybicia się przed innych Wink a hacki nadal są dobre pod ppa

ps.Bandaid nie wiem co rozumiesz przez "sucha nisza" ? sprawdź popyt na powyższe pozycje, albo podaj przykład choć jednej "niesuchej" niszy Smile


RE: Darmowe Nisze - Damkofr - 26-06-2013 22:30

ja też na podobnych sucharach zarabiam i nie narzekam Wink


RE: Darmowe Nisze - Super Khan - 26-06-2013 22:37

Dzięki przyda się.
Niedługo Battlefield 4 wychodzi Jerk2


RE: Darmowe Nisze - Bandaid - 26-06-2013 23:07

Miałem na myśli to, że niektóre z tych nisz są już niesamowicie wyeksplatowane albo nieszczególnie świeże. Oczywiście nie znaczy to, że nie ma tam perełek albo, że nie da się na nich zarobić Wink


RE: Darmowe Nisze - Nemezis - 26-06-2013 23:47

Szczerze znalem te nisze ale nigdy bym nie pomyślał że da się na tym coś jeszcze zarobić chyba że ma się filmik pozycjonowany oraz klarownie zrobiony wyróżnia się czymś, jest masa kopii każdej tej niszy na yt po kilka na stronę mimo wszystko +


RE: Darmowe Nisze - Nicktim - 27-06-2013 01:37

Nisze nie wypalone, aczkolwiek trudne do promowania, gdyż konkurencja ogromna, ale reput się należy Smile


RE: Darmowe Nisze - Komet - 27-06-2013 09:04

(27-06-2013 01:37)Nicktim napisał(a):  Nisze nie wypalone, aczkolwiek trudne do promowania, gdyż konkurencja ogromna, ale reput się należy Smile

z tym podejsciem na pewno trudne do promowania Cool. Ja siedze w ppa od niedawna, wszedlem do tego bez zadnej wiedzy o pozycjonowaniu, wszystkie moje nisze nazwalbys pewnie wypalonymi/zbyt dobrze wypromowanymi przez innych itd. ale mi jakos po czasie udalo sie na frazy ktore chcialem osiagnac dobra pozycje, bazujac na wiedzy z ZC i innych for. Takze wszystko mozna, moim zdaniem jesli ma sie na danego hacka top5 to zawsze sie na nim zarobi, zawsze znajdzie sie jakis jelen, (no chyba ze mowimy tu o czyms z przed np 4 lat).Ale wiadomo czym swiezsze tym o wiele wiecej $.