Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD (/Temat-Naprowadzenie-nowego-na-zarabianie-w-PPA-PPD-71753)

Strony: 1 2


Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Super Khan - 26-06-2013 18:07

Witam,

Chciałbym aby ktoś mną pokierował i powiedział jaka droga do zarobku internetowego jest najlepsza Smile

Jestem świeżak na forum, ale jako, że mam sporo czasu od dziś będę z Wami.

Chciałbym się dowiedzieć więcej o zarabianiu na PPA a konkretnie dwóch rzeczy: (czytałem dużo na tej stronie i również dużo się dowiedziałem)
1 - Jak to jest z fake programami? Dlaczego ludzie je ściągają skoro na pierwszy rzut oka widać co jest fake a co nie. No i ile tego ściągają? / Ile na tym da się zarobić?
2 - Na czym lepiej zarobić? Na PPA i blogu czy warezach i PPD? A może na blogu, PPA i PPD.

Na dobry początek chciałbym zacząć robić coś na ShareBay.
Umiem programować w C#, ale przy fake programach to raczej bez różnicy.

Mój cel to zarobić 1000zł. W miarę szybko Big Grin

Co mi radzicie?

SKhan
Pozdrawiam


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - ari901 - 26-06-2013 18:13

Zgłoś się do mentora, on na pewno Ci pomoże Smile Napisałeś, że chciałbyś zarabiać w ShareCash, więc wejdź w odpowiedni dział na forum LINK i dalej już sobie poradzisz sam Smile


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - DawidFB - 26-06-2013 18:14

1.Jeżeli dobrze zrobisz "program" i będzie wyglądał wiarygodnie to ludzie pobiorą.Ile zarobisz zależy od Twojego wkłądu pracy w to. Mozesz zarobić 5$/miech. albo i 1000$/miech
2.Więcej raczej zarobisz na PPA.


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Super Khan - 26-06-2013 18:19

Jeśli macie w tym doświadczenie - jakie programy najwięcej ludzie pobierają? Fake hacki/cracki(do czego?) czy może jakieś nowości?

Jeszcze jedno. Czy rejestrując się na takich stronach jak SB muszę podać prawdziwe dane?


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Kubixowy - 26-06-2013 18:49

(26-06-2013 18:19)Super Khan napisał(a):  Jeśli macie w tym doświadczenie - jakie programy najwięcej ludzie pobierają? Fake hacki/cracki(do czego?) czy może jakieś nowości?

Tak dokładnie to nikt Ci nie zdradzi konkretnie do czego bo to ich źródło zysku. Hack oraz cracki przeważnie są do gier Jerk

(26-06-2013 18:19)Super Khan napisał(a):  Jeszcze jedno. Czy rejestrując się na takich stronach jak SB muszę podać prawdziwe dane?

Wypadałoby podać prawdziwe.


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Super Khan - 26-06-2013 19:04

Fakt Lol

Przyczepią się jeśli podam fałszywe? Czy trzeba podać prawdziwe jeśli chce się odebrać wypłatę?


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Vister81 - 26-06-2013 21:10

A jak, podając fałszywe dane, chciałbyś zlecić wypłatę? facepalm

I tak :

1. Nikt nie udostępni Ci gotowych nisz, dzięki którym zarobisz te 1000zł.
2. Znajdź mentora
3. Zainwestuj w domenę i hosting, lub ewentualnie blogger
4. W takich serwisach dane podaje się prawdziwe, nie ma obaw...


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Super Khan - 26-06-2013 22:06

Ok, dzięki. Na razie zarejestrowałem się na fałszywe, ale widzę, że można zmienić, więc jak tylko będzie jakaś kasa i przyjdzie do wypłacania to zmienię.

Wymyśliłem już kilka ciekawych pomysłów. Zobaczymy.
Dzięki za odpowiedzi.


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Komet - 27-06-2013 09:55

(26-06-2013 21:10)Vister81 napisał(a):  1. Nikt nie udostępni Ci gotowych nisz, dzięki którym zarobisz te 1000zł.


A jednak, daniel i surfer juz to zrobiliJerk wystarzy poszukac.


RE: Naprowadzenie nowego na zarabianie w PPA/PPD - Vister81 - 27-06-2013 14:53

Fakt faktem, ale to są nisze "oklepane", i bez mocnej promocji nie zarobi nawet 100$ Tongue