Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych (/Temat-Pierwszy-restock-FireGifts-pl-Lista-wygranych-71749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - MacieG - 26-06-2013 20:23

2x UP
Zjebałeś. 40k i xbox


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Daniello95 - 26-06-2013 21:22

Za późno zacząłem zbierać GP bo od 22 czerwca i nie zdążyłbym już na xboxa uzbierać.. zarejestrowałem się jeszcze w maju ale tylko przez 3 dni zbierałem a później już mi się nie chciało i czekałem na pewną informacje że w ogóle owy restock będzie i czy opłaca się wykupić fire premium. Głośniki też są spoko przydadzą się wiadome to nie Xbox ale nie narzekam Tongue Teraz trzeba działać i może się uda na coś lepszego uzbierać Smile


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Prucek - 27-06-2013 00:05

Jasne jasne. Samochodzik RC Smile


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Evid3nce - 27-06-2013 05:51

A wiecie może kiedy i jak będą te nagrody wysyłać? Wink


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - musicfan - 27-06-2013 10:37

ja klikałem o 18:16 i już nic nie było ;(


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Cffaniak - 27-06-2013 12:27

Ja czekam az doladowanie bedzie... Bo jakos nie widac a potrzebne mi dzis Big Grin


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Jayetsu - 27-06-2013 12:33

(27-06-2013 05:51)Evid3nce napisał(a):  A wiecie może kiedy i jak będą te nagrody wysyłać? Wink

Według regulaminu mają dojść do 25 lipca.


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Por2010 - 27-06-2013 16:01

ja nic nie wygrałem, czekam na następny restock to zamówię sobie coś lepszego Smile


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - batman - 28-06-2013 12:25

a jak to jest w aukcjach ze jak bede mial okreslona liczbe punktow i przebije kogos oferte i potem ktos mnie przebije to czy te punkty wroca sie na moje konto czy juz te punkty sa zabierane chociaz nic nie dostane??


RE: Pierwszy restock FireGifts.pl - Lista wygranych - Cffaniak - 28-06-2013 12:48

Ooo FireGifts nawet na email nie raczy odpisac... Widac ze cos nie tak Big Grin Od 2 nich brak odp na email.. Ani na pw tu, w sprawie doladowania.. Widac cos kreca..