Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż reklam na fanpage'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sprzedaż reklam na fanpage'u (/Temat-Sprzedaz-reklam-na-fanpage-u-71748)



Sprzedaż reklam na fanpage'u - beafraid - 26-06-2013 17:16

Witam.

Na początku chciałbym powiedzieć, iż liznąłem troszkę tego tematu, czytając kilka poprzednich tematów tutaj, jednak z uwagi na to, iż jestem człowiekiem potrzebującym potwierdzenia kilka razy tej samej informacji, zakładam nowy temat.

Posiadam fanpage, który zebrał już ponad 56.000 fanów, chciałbym teraz trochę na tym zarobić. Najkorzystniejszą dla mnie opcją wydaje się sprzedaż reklam, pytanie brzmi - gdzie mam się "ogłosić"? I na jakiej zasadzie to wygląda?

Pozdrawiam i liczę na pomoc,
beafraid.


RE: Sprzedaż reklam na fanpage'u - Eldoka - 30-06-2013 14:44

Sprzedawanie reklam jest nieopłacalne, teraz płacą parę groszy, wrzucając linki niszczysz edgerank.


Polecam zarabianie na sieciach afilacyjnych można zarobić całkiem niezłe pieniądze.


RE: Sprzedaż reklam na fanpage'u - surfer0700 - 30-06-2013 14:50

Możesz się ogłosić tutaj na forum, na allegro i na innych serwisach podobnych do tych.
Jeżeli fanpage jest ok, to na pewno znajdziesz klientów.


RE: Sprzedaż reklam na fanpage'u - poczmail - 30-06-2013 15:20

Allegro, serwisy ogłoszeniowe, fora, własne propozycje skierowane do firm etc.
Generalnie wszędzie, gdzie potrzebują reklamy i ruchu skierowanego z Facebook'a. Smile

A jak to wygląda? Zamieszczasz po prostu treść reklamy klienta na swoim Fp, a kaska leci na konto. Ogromnych sum na tym nie zbijesz, chociaż kto wie, przy pokaźnej bazie da się sporo zarobić. Wink


RE: Sprzedaż reklam na fanpage'u - Eldoka - 30-06-2013 15:53

Przy FanPagu 65 tys fanów na sieciach zarobić możesz nawet 2000zł a na reklamach 200 maks, co się bardziej opłaca?


RE: Sprzedaż reklam na fanpage'u - surfer0700 - 30-06-2013 16:00

(30-06-2013 15:53)Eldoka napisał(a):  Przy FanPagu 65 tys fanów na sieciach zarobić możesz nawet 2000zł a na reklamach 200 maks, co się bardziej opłaca?

beka

Na jakiej podstawie oszacowałeś zyski ze sprzedaży reklam? Bo mam wrażenie że albo nigdy nie miałeś do czynienia z reklamą na fanpage albo po prostu Twoim marzeniem jest zostać ekspertem do spraw marketingu, nie posiadając PODSTAWOWEJ wiedzy. . .


RE: Sprzedaż reklam na fanpage'u - poczmail - 30-06-2013 16:13

Eldoka, sprawdź przynajmniej oferty na Allegro, by mieć jakąkolwiek minimalną orientację w cenach reklam na Fanpage'ach. Poza tym spora ilość reklamodawców może przynieść bardzo ładne zyski. Idea