Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wirusem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z wirusem (/Temat-Problem-z-wirusem-71741)



Problem z wirusem - kazik0o - 26-06-2013 15:38

Siema, na start chciałem przeprosić jeśli zły dział. Ok mam problem a więc mam jakiegoś wirusa na Mozilli który podmienia mi linki i np jak klikne na jakąś strone to przenosi mnie do serwisu linkbucks który jest podobny do ad.fly musze odczekać kilka sek żeby wcisnąć wstecz, myślę że jakis kolo wpuścił to do jakiegoś programu czy kij wie gdzie żeby po prostu nabijało kasę. Usuwałem to kkilka razy jakimś Spyware ale nic nie daję, jest to strasznie wkurzające gdy np chce kliknąć "Następna Strona" powiedzmy na kwejku to przenosi mnie na to gów.. Zna ktoś może program którym idzie to dosyć latwo usunąć ?


RE: Problem z wirusem - miniek9090 - 26-06-2013 15:40

próbowałeś combofixem ?


RE: Problem z wirusem - Admin - 26-06-2013 15:49

Dyskusja o Zarabianiu? i pytasz czy dobry dział... bądź poważny... kolejny temat tego typu będzie karany.


Problem z wirusem - Admin - 26-06-2013 15:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.