Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Runes of Magic] Opis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: [Runes of Magic] Opis (/Temat-Runes-of-Magic-Opis-7174)

Strony: 1 2 3


[Runes of Magic] Opis - Kalis - 16-05-2010 00:39

[Obrazek: RunesOfMagic_Logo2.png]

Witajcie przybysze z różnych zakątków Polski i nie Polski, ale lepiej z Polski, bo my z angielskim to be be.

Ale pewnie każdy z was zastanawia się "O co chodzi? WTF w ogóle?", a ja wychodzę do Was z następującą odpowiedzią: RUNES OF MAGIC!

Co to za gra? Cóż to za tytuł? Magiczne runy? Ojcze, daj mi daj! Chcesz? No to graj! http://www.runesofmagic.com


Właśnie szukamy osób chętnych zjednoczyć siły aby razem, w zwartej grupie pokonać zło zamieszkałe w tej krainie.
Coraz więcej osób jest tym zainteresowanych [głownie na TS'ie], coraz więcej ludzi zabiera ciężko zarobione pieniążki i biegnie czym prędzej do kiosku po majowy numer CDA [CD-ACTION] [15 zł], bo to właśnie w nim znajduje się Runes of Magic, który można też ściągnąć z oficjalnej strony.
Dodam jeszcze że gra jest w 100% darmowa, bardzo podobna do WoW'a, a jeżeli chodzi o grających w nią użytkowników to nie zabraknie też admina który wkręcił się w magiczny świat niczym chomik w sokowirówce.
Jednym słowem zapraszamy na TS'a i do zobaczenia w krainie pełnej magi.

Recenzja z gry

[youtube]l2D6zpIM6gc[/youtube]



Co i jak ?

[youtube]w9kyo2ITxWg[/youtube]



Gdyby ktoś ma jakieś pytania dotyczące gry albo jakieś problemy to piszcie w tym temacie, postaramy się wam pomóc jak tylko jest to możliwe.

Serwer Cath
Ch.1 najczęściej gramy na 1


Minimum system
Operating System: Windows XP, Vista, Windows 7
CPU: Intel Pentium 4 2.0 GHz or equivalent
RAM: 512MB
Miejsce na Dysku: 5.2GB
Karta Graficzna: DirectX 9.0c 128MB, Pixel Shader 2.0 (or better)



WYKONANIE Kalis
PRZY POMOCY Maniewa I Grinczara



RE: Runes of Magic - maniew - 16-05-2010 00:57

Wbijać na TS i grać z nami !! ;]


RE: Runes of Magic - haggard - 16-05-2010 07:56

Grałem w to troche z miesiąc temu, ale przestałem. Gra ciekawa, dużo w niej jest wszystkiego. Zawsze coś do nauczenia się, pełno zadań itp.


RE: Runes of Magic - maniew - 16-05-2010 10:18

Dokładnie, zgadam się z hoggarde'm. Na dodatek mogę dorzucić że jeżeli chodzi o możliwości to mamy nawet swój domek który meblujemy itp i możemy zaprosić do niego innych graczy i zrobić imprezkę albo spotkanie przy herbatce Tongue Możemy w nim także hodować roślinki, a nie zapominajmy że to MMORPG a nie simsy Wink


RE: Runes of Magic - Flaku - 16-05-2010 21:05

Koło WoWa to to nawet nie stalo. kilka pomyslow doslownie przekopiowanych z niego. poza tym gra darmowa, ale bez kupowania diamentow i tak niewiele da sie zrobic


RE: Runes of Magic - Marello - 17-05-2010 06:47

Kalis już nie żyjesz, porpostu nie mam czasu na te gry gram w RuneScape / grałem bo się od uzależniłem, ale jak ogladnalem cala ta recenzje to mniej skusiło i Download kliknalem to ma 6 GB no ale luzzz !!
Nie mam czasu musze grac w co innego jak to pobiore to już mnie wciągnie i żegnaj F1 żegnaj CS Tongue
Tak na próbę zobaczę może będzie do dupy Smile


RE: Runes of Magic - pespe - 17-05-2010 15:41

Ja dzisiaj kupiłem, niedługo instalacja Smile


RE: Runes of Magic - Paviano - 17-05-2010 15:48

;o Co żeś kupił? Ta gra przecie darmowa jest ;p


RE: Runes of Magic - Satan - 17-05-2010 16:00

W CD-Action jest ;D Ja też z CDA mam ^^


RE: Runes of Magic - pespe - 17-05-2010 16:13

Nie będe ściagał 8 gb wole wydać 15 zł ;p znaczy nei ja wydałem XD I Heart my mother ;p