Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms (/Temat-Jak-zalozyc-konta-Gmail-Youtube-bez-weryfikacji-sms-71732)



Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - GreenDay - 26-06-2013 14:15

1.Nazwa przedmiotu :Konta Gmail bez weryfikacji
2.Opis przedmiotu :Sprzedam informacje jak założyć konta gmail bez weryfikacji sms - 2 metody + 1 (jak założyć 15 kont na jednej karcie sim)
4.Kontakt : GG lub PW
5.Cena :1zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

Ps.Są to proste metody które znalazłem w internecie i które sam możesz szybko i łatwo znaleść za pomocą google. Jeśli jednak jeszcze tego do tej pory nie znalazłeś ta oferta jest dla ciebie.


RE: Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - Qwik - 26-06-2013 14:17

Jest tu metoda ze strefy?


RE: Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - GreenDay - 26-06-2013 14:29

Ze strefy masz na myśli wybór kraju to tak, jedna jest, wykorzystuje zewnętrzny serwis, ale można ją zastąpić kilkoma innymi o podobnym działaniu.
Proste dwa tricki jeden z wykorzystaniem zewnętrznych serwisów, właśnie próbuje bota tworzyć z wykorzystaniem jednej z nich , a trzecia to taka na którą przypadkiem wpadłem .


RE: Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - Qwik - 26-06-2013 14:32

Jest metoda w strefie dla wtajemniczonych podana.


RE: Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - GreenDay - 26-06-2013 14:36

Możesz podać link chciałbym zweryfikować aby zmienic ofertę.
Wszystkie te metody maja jedną wadę, trzeba to ręcznie robić, a to już mi nie pasuje Big Grin
Przyjmuje również forum goldy.

ps. Proszę nie proponować reputów.


RE: Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - poczmail - 26-06-2013 14:43

Jestem zainteresowany, podesłałem swoją ofertę na PW.


RE: Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - GreenDay - 26-06-2013 15:06

Jedna metoda to K7 ale zamieniłem już tą opcje w ofercie na inną analogiczną.Zaraz będe wiedział czy któraś z metod już nie jest na forum.


Jak założyć konta Gmail/Youtube bez weryfikacji sms - surfer0700 - 26-07-2013 00:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.