Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? (/Temat-Synergy-WorldWide-jakie-wasze-opinie-71727)



Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? - Mimethic - 26-06-2013 12:07

Jako, że jestem zafascynowany MLMami i tym jak szybko się rozrastają. Podczepiam się pod kilka z nich i rejestruję ich rozwój. Trafiłem na jeden, który w jakiś sposób się wyróżnia. Co sądzicie?

O firmie :

Synergy WorldWide jest spółką należącą do Nature’s Sunshine (NSP). Nasz koncern macierzysty został założony w 1972 roku. Firma jest silnym finansowo przedsiębiorstwem, odnoszącym sukcesy w amerykańskim systemie giełdowym NASDAQ.
Synergy WorldWide ma na koncie wiele wyróżnień dla najlepszego producenta suplementów diety w Ameryce. Pozytywne notowania pokazują, że NSP i Synergy należą do 100 najbardziej etycznych przedsiębiorstw Ameryki. Po roku działalności, w czerwcu 2000 Synergy WorldWide w rankingu amerykańskiego magazynu gospodarczego Entrepreneur Zdobyło 8. miejsce pośród 100 najszybciej rosnących firm w USA. W amerykańskim Wall Street Journal, Synergy zajeło 6. pozycję w rankingu działalności branży MLM i SP lata 2009 - 2011.

PLAN WYNAGRODZENIA

1. Sprzedaż detaliczna
Sprzedaż detaliczna to możliwość zakupu produktów do odsprzedaży aby zarobić sugerowane 30-40% z różnicy między ceną hurtową a ceną detaliczną. Produkty możesz odsprzedać znajomym, bądź rozpowszechnić w swojej rodzinie.

2. Premia "szybki start"
Otrzymujesz swoje pierwsze wynagrodzenie za pozyskanie klienta. Firma płaci do 25% wartości pierwszego zamówienia Twojego klienta. W zależności od pakietu jest to suma 10 lub 30 euro.

3. Rabat elitarny
Premia przyznawana jest osobom, które wykonają dodatkowe zamówienie oprócz miesięcznej, obowiązkowej kwalifikacji. Otrzymasz do 25% zniżki za zakupy powyżej kwalifikacji obowiązkowej.

4. Prowizja podstawowa
Synergy to system binarny składający się z dwóch odnóg klientów. Zarabiasz do 10% z obrotu mniejszej linii Twojej struktury, do niekończącego się poziomu.

5. Mega-Match
Prowizja Mega-Match jest opatentowana, znajdziesz ją tylko w Synergy WorldWide. Na czym polega? Otrzymujesz dokładnie 100% prowizji podstawowej od każdej bezpośrednio zasponsorowanej przez Ciebie osoby. Kim jest zasponsorowana osoba? Jest to klient, którego rejestrujesz do jednej ze swoich linii (lewej lub prawej). Niezależnie w której linii jest pozyskana przez Ciebie osoba, otrzymasz bonus Mega-Match.

6. Premia przywódcza
Zarabiasz procent z obrotu twojej mocnej lini, od ¼ do 4% na podstawie obrotu mniejszej linii ze struktury klientów.

7. Premia globalna
Gdy osiągniesz obrót 400.000 CV w mniejszej linii, otrzymasz udział z obrotów firmy na całym świecie.


Niby wszedłem w ten biznes. Pytanie brzmi. Czy podbije polski rynek jak Niemiecki i Norweski? Czy też struktura naszego społeczeństwa go wyprze.

Ah. DOdają jeszcze jedną opcje. Możliwość rezygnacji w ciągu 90 dni i zwrot wszelkich poniesionych kosztów.

Interesuje mnie sam system więc produkty już sobie daruje opisywać. Są jedynie trzy. ( tak to whom it may concern)


RE: Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? - Mimethic - 26-06-2013 18:57

Promocja do sierpnia. 2x2 . Jeśli osoba zasponsoruje 2 osoby, zaś one dwie inne dostaje od firmy 750 zł na realizację planu w dwóch następnych miesiącach


RE: Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? - Businessman - 14-08-2013 22:04

Dobrze zapowiadająca się firma MLM. Tak jak MonaVie podbija Polskę tak i Synergy znajdzie swoje miejsce na rynku.


RE: Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? - ther - 12-08-2016 15:53

A i ja dołączyłem do SYNERGY. Teraz polski oddział wprowadza firm na Węgry więc i szansa na większą strukturę jest trochę jakby... większa Smile


RE: Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? - Dzipsiok87 - 13-08-2016 11:14

A co myślicie o MelaLeuca?


RE: Synergy WorldWide - jakie wasze opinie? - Adriano90 - 20-08-2017 19:24

Ja działam w melaleuca. Powiem ci że wszystko ok. wystarczy znaleźć 20 klientów którzy będą działać i można grubo zarobić.