Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do 10zł za każdy dodany wpis. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Do 10zł za każdy dodany wpis. (/Temat-Do-10zl-za-kazdy-dodany-wpis-71700)

Strony: 1 2 3


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GoodLecki - 28-06-2013 11:29

@bitu92 Czyli lecę w plecy 5 zł jak będą dane , a jak nie będzie to 10 zł a ty masz prawie darmową reklamę

A co dodajesz swoje firmy? Firma,osoba płaci za określony typ reklamy . Idąc twoim tokiem myślenia każda firma, osoba która wykupuje gdzieś reklamę jest w plecy Big Grin
Jeśli wolisz klikać linki po pare godzin typu 0,01$ czy jakies za 5gr., czy 10 goroszy to twoja sprawa, ja tylko przedstawiłem ofertę.
Właśnie jednemu użytkownikowi na innym forum wypłaciłem 130zł (Zdobycie tych firm zajęło mu nie całe 3 godziny) łącznie zarobił w czerwcu prawie 500zł
Więcej inwencji mniej narzekania Big Grin
Pozdrawiam


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GreenDay - 03-07-2013 12:36

Witaj dodałem 6 firm. Proszę o kontakt na gg lub maila.
Mam nadzieje że jesteś wypłacalny?


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GoodLecki - 05-07-2013 12:08

Witaj Green sorki za długi czas odpowiedzi, wakacje Smile
Z sześciu dodanych pięciu opłaciło do teraz, tak więc 50zł wysłałem ci na podane konto.
Pozdrawiam


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GreenDay - 05-07-2013 15:33

Pieniążki doszły dzięki, już myślałem że to jakiś fraud Smile
Dodane kolejne dwie strony, proszę sprawdź to, i daj jakiś numer telefonu do ciebie bo chyba rzadko tu zaglądasz.


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GoodLecki - 11-07-2013 12:01

20zł wypłacone, dzięki i zapraszam ponownie.
Pana X proszę o ujawnienie się, co ci szkodzi?
Proszę innych o nie dodawanie losowych firm do grupy złoty, bo nie opłacone i tak nie zostaną dodane a tym samym prowizja zliczona i po 3 dniach są usuwane.
Jeśli kogoś interesuje płacę również 10 groszy od każdego dodanego wpisu premium(sms50gr.)

Jesteś kreatywny, uważasz że wiesz jak zarabiać w internecie, a może masz dobrą bazę e-mail firm lub innych stron,blogów, for, funpage itp. nadających się do tej bazy? Napisz do nich i sam ustal cenę za wpis a zostanie stworzona dla ciebie nowa grupa wpisów o odpowiedniej wartości PLN . Dostajesz 50%, wpisy mogą być ustawione pod płatności Sms, PayPal, lub przelewy bankowe, i może Payza nie długo.Jest też opcja stworzenia odpowiedniej kategorii pod wybraną tematykę.
Interesuje? Napisz na PW.


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - Archiebald - 13-07-2013 16:28

Witam znalazłem 4 firmy , które są zainteresowane wpisem . Czy temat nadal aktualny ? Proszę o info na GG , które podałem na PW .


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GoodLecki - 15-07-2013 15:44

Witaj
Przepraszam za długi czas odpowiedzi ale wakacje są Smile
Sprawdziłem właśnie wszystko się zgadza, prowizja przyznana
Napisz numer konta lub podaj adres paypal na który mam wysłać pieniądze.

Zostało jeszcze 18 możliwości dodania w tym pakiecie, nowy pakiet od 15 lipca będzie dostępny, niestety mniejszy tylko 50 wpisów maks 750zl. wypłaty

Pozdrawiam


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GreenDay - 15-07-2013 16:02

O i znów zniknął gość kurde.
Mam do dodania 23 firmy, 2 już dodane, info wysłane na gg. Jak dodam kolejne 21 zaakceptujesz ich tyle ? Piszesz że nowa pula od 15 a dziś jest 15 Big Grin


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GoodLecki - 16-07-2013 11:41

Witaj ponownie, tak możesz dodać, pula obecnie wynosi 48 wpisów.
Pieniążki za dwie już ci wysłałem.

For all dodawana strona nie musi być firmą, wystarczy że będzie pasowała do kategorii.


RE: Do 10zł za każdy dodany wpis. - GreenDay - 19-07-2013 19:08

Dostałem dzięki wielkie , super. Ile jeszcze tych wpisów zostało?
Masz ty człowieku jakąś komórkę?