Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełnoletność a zarabianie ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pełnoletność a zarabianie ;) (/Temat-Pelnoletnosc-a-zarabianie-71685)



Pełnoletność a zarabianie ;) - creativeD - 25-06-2013 18:32

Więc chciałbym konkretnej odpowiedzi dotyczącej zarabianiu przez internet. Jestem jeszcze niepełnoletni ale zmieni się to wkrótce za trzy miesiące Wink lecz zarabianie chciałbym zacząć od dziś, założyłem sobie konto na kubigo.pl nic nie wyczytałem że muszę mieć 18 lat więc postanowiłem założyć, znów problem z akcjami przy niektórych piszę wyraźnie że muszę mieć 18 lat abym mógł tam jakać ankiete wypełnić ze swoimi danymi. Więc chciałem tu dostać odpowiedzi Wink pracuję co dzień bo teraz już wakacje, lecz chciałbym sobie dorobić przez zarabianie przez interenet, ale jestem jak narazie w tym zielony;/ na komputerze mógłbym poświęcić max 4 godziny dziennie w niedziele bardzo wieleWink podacie może jeszcze takie serwisy gdzie można tak zarabiać aby nie trzeba było być osobą pełnoletnią. Jestem jeszcze ciekawy ile tak średnio początkujący może wyciągnąć na co dzień bo wiem że jeżeli już ktoś ma styczności z tym dość długo to nawet grubą kase ;]


RE: Pełnoletność a zarabianie ;) - Br0nek1234 - 25-06-2013 18:36

Poprostu zmien date urodzenia o rok do tyłuSmile


RE: Pełnoletność a zarabianie ;) - creativeD - 25-06-2013 18:39

ale tam jest żeby zaznaczem ptaszkiem np że oświadczam że mam 18 lat, boję się czy że jak wpiszę że mam(a nie mam jeszcze) to czy nie będę miał później przez to jakiś problemów ;/


RE: Pełnoletność a zarabianie ;) - Br0nek1234 - 25-06-2013 18:44

Ja jak nie miałem 18 to zawsze zaznaczałem że mam;] I jeszcze żyje i mam się dobrzeSmile


RE: Pełnoletność a zarabianie ;) - creativeD - 25-06-2013 18:45

Poczekał bym może na wypowiedz innych Wink


RE: Pełnoletność a zarabianie ;) - prymul1 - 25-06-2013 18:52

A kto sprawdzi to, że ty jesteś niepełnoletni. Dopóki nie przesyłasz skanu legitymacji czy dowodu to nie musisz się oto martwić.


RE: Pełnoletność a zarabianie ;) - Dominik1010 - 25-06-2013 18:58

Ja też zawsze zaznaczam że jestem (mam 16), bo w każdej akcji będziesz miał że musisz mieć 18 lat przy rejestracji.

Jak lubisz wykonywać akcję to polecam ci jeszcze serwis pearn.eu tam też możesz wykonywać podobne akcje.
http://pearn.eu/pl-PL/friend-invite?f=84ffd4ae91591a11e15386bcd241704c1af0e136


RE: Pełnoletność a zarabianie ;) - Killer - 25-06-2013 20:38

kontynuuj w temacie poświęconym serwisowi.


Pełnoletność a zarabianie ;) - Killer - 25-06-2013 20:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.