Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
neobux + matomy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: neobux + matomy (/Temat-neobux-matomy-71684)

Strony: 1 2


neobux + matomy - ml0dy - 25-06-2013 18:25

Witam,
korzystam z neobux sposobem makingmoney nabiłem ofert powpisywałem piny które dostałem sms'em zgłoszenie zostało wysłane do matomy o nie dobiciu punktów.
Po 7 dniach otrzymałem informacje że punkty zostały dodane. Wkładam kolejną kartę wchodzę na oferty po wypełnieniu zadania dostaje PIN ale "Check offer status" nie pojawia się już wykonana oferta Sad


Czy wprowadzili ograniczenie 1 1 użytkownik 1 karta sim ?


RE: neobux + matomy - Br0nek1234 - 25-06-2013 18:34

Musisz robić te oferty co nie robiłeś. Spróbuj tez czyścic ciasteczka jak chcesz te same.


RE: neobux + matomy - ml0dy - 25-06-2013 19:30

Oferty których nie robiłem pokazują że już jestem zarejestrowany pozostałą większość zrobiłem.
Czyszczenie ciasteczek nie pomaga.


RE: neobux + matomy - DjVampires - 25-06-2013 19:32

Ale jedziesz na nowym starterze tak ?


RE: neobux + matomy - ml0dy - 25-06-2013 19:56

tak wrzuciłem nowy starter i ogólnie ofertę mogę wypełnić dostaje pin który wpisuje wygląda wszystko dobrze tylko że wykonana oferta na nowym starterze nie wlatuje do "Check offer status" więc tym samym nie mogę zgłosić do matomy o dodanie punktów.


RE: neobux + matomy - badii - 25-06-2013 19:57

Drugi raz nie pojawi Ci się ta sama oferta w Check Offer Status.
Kliknąłeś raz - szukasz jej w tamtej zakładce, piszesz do nich, że nie dostałeś NeoCoins i po sprawie Wink


RE: neobux + matomy - ml0dy - 26-06-2013 22:16

OK poleciało Wink
odziwo puściłem zgłoszenie, po chwili mail ok 16 a o 22 dostałem info że punkty dobite Wink
Szok jakie tempo Wink

Jeszcze jedno pytanie związane z neobux jak wymienić NeoCoins na $ ?


RE: neobux + matomy - Evid3nce - 26-06-2013 22:28

Po miesiacu od zaliczenia podobno mozna wymienic.. Wczesniej sie nie da ;c

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: neobux + matomy - DjVampires - 26-06-2013 22:29

Po miesiącu bodajże same się zmieniają w $


RE: neobux + matomy - DjVampires - 26-06-2013 22:29

I ile punktów tam zarobiłeś ? Smile