Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabijanie wysw + like youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Nabijanie wysw + like youtube (/Temat-Nabijanie-wysw-like-youtube-71674)

Strony: 1 2


Nabijanie wysw + like youtube - potas119 - 25-06-2013 16:52

1. Czym najlepiej nabijać like + wyswietlenia + komentarze na youtube, a takze vimeo, dailymotion, slideshare, metacafe? Dodam, że nie interesuja mnie reczne metody, tylko boty, skrypty imacros itp.

Posiadam vps, wiec boty szczegolnie.

2. Jeżeli chodzi o strony takie jak dailymotion to lepiej dać 1 porządny film, czy spamować filmami?
Wczoraj dodałem jakieś 20, z czego jeden jest top1. Co o tym myślicie ?


RE: Nabijanie wysw + like youtube - makingmoney - 25-06-2013 17:53

...


RE: Nabijanie wysw + like youtube - potas119 - 26-06-2013 17:57

Like nabijam addmefastem, całkiem ładnie schodzi, nawet 10000-15000 punktów dziennie.
Ale nadal nie wiem czym nabijać wyświetleń

-u2bvievs nabija mi kredyty strasznie wolno, jakieś 10 kredytów w 10 minut
-vagex ma maksymalna liczbe uzytkownikow, wiec zarejestroowac sie nie moge (gdzies mam chyba jakies stare konto, oplaca sie teraz uzywac vagexa?)
-Share oyutube videos własnie mam odpalone, nabija jakos te wyswietlenia, szalu nie ma, ale na vps moze byc ciekawie
- enhanceviews chyba nie jest automatyczne..

jakies uwagi?


RE: Nabijanie wysw + like youtube - barteek_93 - 26-06-2013 18:05

Sprawdź YouLikeHits (będę wdzięczny za rejestracje z refa) Reflink

Łap macro na twitter followers do YLH: http://www55.zippyshare.com/v/21948110/file.html
Makr do innych serwisów społecznościowych w YLH niestety nie mam, pamiętaj o zmianie języka twittera na angielski bo w przeciwnym wypadku skrypt nie będzie działał poprawnie Smile


RE: Nabijanie wysw + like youtube - potas119 - 28-06-2013 18:57

Youlike hits sie zbytnio nie oplaca uzywac do wyswietlen..
Vagex ma wylaczona rejestracje
u2b vievs nabija strasznie malo
shareyoutube videos ma limity..

Zostaje enchanceviews. Uzywa go ktos z was do nabijania wysw?


RE: Nabijanie wysw + like youtube - patryk0407 - 28-06-2013 19:07

youlike hits to nazwa wskazuje to like, substrykacji...
Addmefast jest dobry do wyświetleń
shareyoutube ma limity ale i tak jest bardzo dobry
potas119 jakby ktoś tak na to patrzył jak Ty to byśmy niczego nie używali...


RE: Nabijanie wysw + like youtube - Jacuss - 28-06-2013 19:32

Ja nabijam wyświetlenia enhanceviewsem - nabijanie kredytów jest AUTOMATYCZNE.


RE: Nabijanie wysw + like youtube - lukaszz9 - 28-06-2013 19:42

http://www.enhanceviews.com/ <---- można pobrać aplikacje

wchodzimy do "Earn Free Credits" i dajemy YouTube.
mamy 3 możliwości do wyboru,klikamy pierwsze,YouTube Power Watcher,klikamy na zielone "Go"
dajemy potem #1 Downloadable,pobieramy. Włączamy aplikacje i wchodzimy w zakładkę "file" i dajemy "options".
trzeba tam wpisać nazwę na youtube i hasło.
nazwa kanału to np email ktorym zarejestrowalismy na yt.
jesli wszystko zrobione klikamy "Save options" i włączamy zakładkę Youtube - next action i klikamy start. (start jest nad zakladka youtube)

jesli pomoglem,daj reputacje,bo to bardzo motywuje


RE: Nabijanie wysw + like youtube - potas119 - 28-06-2013 19:55

Sorki, ze tak "newbiowsko" do tego podchodzę, ale na razie skupiałem się na seo. Obecnie mam około 2000 uu wejść z samych gugli, a jako że chwalicie tak tego youtube to zainwestuje w boty i jazda.

Botem na addmefast + vps jest się w stanie wyciągać po 15000 kredytów dziennie. Zakładając, że 1 wyświetlenie kosztuje 3 kredyty, to dziennie dostaję około 5000 wyświetleń do zużycia. Mając 10 filmików i ustawione, by codziennie przychodziło im po 100 wyświetlen (100x3x10=3000 kredytów) tracę 3000 kredytów dziennie. Przy 15 filmikach będzie robił się problem skąd brać wyświetlenia..


RE: Nabijanie wysw + like youtube - lukaszz9 - 29-06-2013 16:17

(28-06-2013 19:55)potas119 napisał(a):  Przy 15 filmikach będzie robił się problem skąd brać wyświetlenia..

SYV - share youtube videos...