Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp (/Temat-Inny-uklad-postow-oraz-filmik-wgrany-przez-ftp-71670)



Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - siwrus1231 - 25-06-2013 16:00

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy można zmienić układ postów, by nie były wyświetlane w całości tylko miniaturka i tytuł? Szablon jaki posiadam to GameingPress 1.0 Wordpress.

Drugie pytanie to filmik. Już pare razy wgrywałem bezpośrednio przez panel admina i wyskakiwał błąd przy wysyłaniu (dosłownie przy końcu, jak już kreska była załadowana do 100%). Tak więc spróbowałem wrzucić filmik przez FTP. Wrzuciłem do folderu uploads/2013/06, tam gdzie siedzą wszystkie pliki (zdjęcia i filmiki). Jednak na wordpressie w panelu admina nie mogę znaleźć tego filmiku ;/ Nie ma go nigdzie...


Proszę o pomoc Wink


RE: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - MrSkacowany - 25-06-2013 21:06

Co do 1 to wystarczy, że w miejscu gdzie chcesz skrócić post wstawisz to: http://imgur.com/eBIHY58
Co do filmiku to może nie masz zainstalowanego żadnego playera?


RE: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - siwrus1231 - 25-06-2013 22:17

Mam, JW Player. I mam z nim problem, ponieważ gdy wejdę do danego posta to filmik normalnie pokazuje (skórka i play) ale jeżeli jestem na stronie głównej to wyświetla mi tylko [jwplayer player="1" mediaid="111"]
. Nie moge tego ogarnąć... Zainstalowałem motyw GamePress, wcześniej miałem GameingPress. Tak samo wchodzę do theme options > Home Page setting > Home Page layout > Display excerpt and small thumbnail, tak żeby wyświetlało miniaturke i troche tekstu a nie wyświetla miniaturki ;/ Tak samo chce włączyć slidery np. kategorii piłka nożna ale nie wyświetla zdjeć ;/ I to nie jest tak, że tylko w tym motywie ale we wszystkich które do tej pory instalowałem bo się wkurzałem, że właśnie nie wyświetla zdjęć.

To co podałeś też nie działa... dodaje to ale i tak wyświetla cały post.

Już hoy z tym skracaniem... Ale żeby ten slider działał poprawnie i żeby filmik sięwyświetlał na stronie głównej albo tak skrócić post żeby tego [jwplayer player="1" mediaid="111"] nie było widać...


Dobra ziomek, dzięki, działa Big Grin Jak dałem aktualizuj posta to zadziałało. Jak klikałem podgląd posta to nie działało Tongue Jeszcze tylko muszę rozwiązać problem z mediami i sliderem. Masz może pomysł?
Media:
Wrzucam plik .mp4 około 50 MB (limit ustawiony na 64). Próbowałem w panelu admina, próbowałem przez FTP. Plik pojawia się w folderze ale w bibliotece dalej go nie ma. Co się dzieje? jak to naprawić?

Slider:
Tak jak wspominałem wcześniej, nie wyświetla zdjęć postów...


RE: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - MrSkacowany - 25-06-2013 23:25

Może nie masz dopasowanych zdjęć do slidera? Ja musiałem skalować przy pomocy gimpa. U mnie w opcjach motywu pisze jakie muszą być wymiary, zobacz u siebie.


RE: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - siwrus1231 - 26-06-2013 07:56

mam 642x364. Przeskalowałem tak jak powiedziałeś i dalej niedziała ;/


RE: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - MrSkacowany - 26-06-2013 10:38

Wejdź w opcje slidera, zrób screena i wstaw tu linka. Utnij ten pasek na górze, aby nikt nie znał twojej domeny.


RE: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - siwrus1231 - 26-06-2013 11:58

Opcje :
http://img822.imageshack.us/img822/1260/qoj.png

O to chodziło?


RE: Inny układ postów oraz filmik wgrany przez ftp - MrSkacowany - 26-06-2013 12:33

Hmmm, ciężko tak z samego screena. Co do filmiku spróbuj go wrzucić na inny hosting np. ten http://videobam.com/