Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pingowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pingowanie (/Temat-Pingowanie-71644)

Strony: 1 2


RE: Pingowanie - matimus - 24-07-2013 11:07

Zawsze się jakoś tam wybijesz Smile Jak w moim przypadku .
Praktycznie strona nie pozycjonowana ,a wyżej od innych stron Smile
"Ważne jest by tą pozycję potem utrzymać" - yazir Smile


RE: Pingowanie - Qwik - 24-07-2013 11:12

Tylko że jak inni którzy się od ciebie niżej zdobędą backlinki to spadniesz.


RE: Pingowanie - matimus - 24-07-2013 11:40

(24-07-2013 11:12)Qwik napisał(a):  Tylko że jak inni którzy się od ciebie niżej zdobędą backlinki to spadniesz.

Dokładnie Smile
Ale + kilka dolarów jest Smile

(Mówię o starej stronie Tongue )

Ale żeby nie było że pingowanie nic nie daje Tongue Zawsze strona trochę podskoczy na jakiś czas Tongue I klika $ wpadnie Smile


RE: Pingowanie - Qwik - 24-07-2013 11:41

Ale żeby nie było że pingowanie nic nie daje Tongue Zawsze strona trochę podskoczy na jakiś czas Tongue I klika $ wpadnie Smile

Uważasz ze przez pingowanie strona skacze?


RE: Pingowanie - matimus - 24-07-2013 14:02

(24-07-2013 11:41)Qwik napisał(a):  Ale żeby nie było że pingowanie nic nie daje Tongue Zawsze strona trochę podskoczy na jakiś czas Tongue I klika $ wpadnie Smile

Uważasz ze przez pingowanie strona skacze?

Przez jakiś czas jest wysoko Tongue
A potem może w dół dół dół... Xpokerface


RE: Pingowanie - masterinho - 24-07-2013 15:47

(24-07-2013 11:01)Qwik napisał(a):  
(22-07-2013 14:38)masterinho napisał(a):  Moim zdaniem obecnie pingowanie nie ma większego sensu. Przy dobrym podlinkowaniu i linkowaniu wewnętrznym, Pobraniu podstrony jako Google w GWT, dodaniu linka na Facebooku, Twitterze, G+ strona powinna być szybko w indeksie.

Ja przy pomocy pingowania mam zaindeksowany post w 6-8 godzin.

Dzisiaj nawet sprawdzałem jak to działa u mnie.

Po opublikowaniu wpisu publikuję go na Facebooku, Twitterze, G+ pobieram jako Google i praktycznie od razu jest.Ustawione mam listy serwisów do pingowania na wordpressie. U mnie najlepsze efekty daje Pobierz jako Google w GWT.


RE: Pingowanie - ddww - 25-07-2013 07:43

(24-07-2013 11:40)matimus napisał(a):  Ale żeby nie było że pingowanie nic nie daje Tongue Zawsze strona trochę podskoczy na jakiś czas Tongue I klika $ wpadnie Smile

Widzę, że coraz więcej specuuuf od seo tutaj jest facepalm