Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pingowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pingowanie (/Temat-Pingowanie-71644)

Strony: 1 2


Pingowanie - Jacuss - 25-06-2013 10:44

Cześć! Smile

Jakich stron uzywacie do pingowania?

Ja używam

http://www.pingomatic.com

Czekam na wasze propozycje Smile

To chyba nie jakaś tajemnica. Smile


RE: Pingowanie - WazzaP - 25-06-2013 10:49

http://www.pingbomb.com


RE: Pingowanie - separacja - 25-06-2013 11:05

Mam pytania dotyczące pingowania.
Czy pingujemy tylko nowe posty raz, pare razy, czy może co pare dni wszystkie posty?
Pingujemy także podstrony (np. how to download)?
Czy może pingujemy tylko gdy post/podstrona/strona nie jest jeszcze zaindeksowana?
Używać jednego serwisu do pingowania czy kilku naraz, czy to bez różnicy?


RE: Pingowanie - bios - 25-06-2013 11:39

Nawet jak nie będziesz czegoś pingował to i tak podstrona się zindeksuje, chyba że dasz mu atrybut' nofollow'.
Używać możesz kilku.


RE: Pingowanie - GreenDay - 17-07-2013 22:53

Moim zdaniem pingowanie jest nie skuteczne już, ale to tylko prywatna opinia.


RE: Pingowanie - warzyw12 - 20-07-2013 23:22

Z tego co widze to 3/5 ludzi w ppa uznaje pingowanie za serious business. To jest tylko do wysyłania sygnału wyszukiwarkom/pająkom że coś się pojawiło nowego na twojej stronie. To nie jest żaden magiczny trick który pomoże ci w pozycjonowaniu. Poza tym wordpress ma już wbudowany moduł gdzie z automatu wysyła tutaj pingomatic.com sygnał o nowym poście. Możecie sobie sprawdzić w ustawieniach i dodać też inne pingomaty.


RE: Pingowanie - GreenDay - 21-07-2013 17:44

Według połowicznie potwierdzonej teorii jeśli bot za pierwszym czy drugim pingiem nie zliczy ci strony już tego nie zrobi więcej a kolejne pingowanie jest bezcelowe. Zresztą przy obecnych możliwościach indeksowania stron w ciagu kilku minut pingowanie nie ma sensu.


RE: Pingowanie - masterinho - 22-07-2013 14:38

Moim zdaniem obecnie pingowanie nie ma większego sensu. Przy dobrym podlinkowaniu i linkowaniu wewnętrznym, Pobraniu podstrony jako Google w GWT, dodaniu linka na Facebooku, Twitterze, G+ strona powinna być szybko w indeksie.


RE: Pingowanie - ddww - 22-07-2013 14:44

(20-07-2013 23:22)warzyw12 napisał(a):  Z tego co widze to 3/5 ludzi w ppa uznaje pingowanie za serious business. To jest tylko do wysyłania sygnału wyszukiwarkom/pająkom że coś się pojawiło nowego na twojej stronie. To nie jest żaden magiczny trick który pomoże ci w pozycjonowaniu. Poza tym wordpress ma już wbudowany moduł gdzie z automatu wysyła tutaj pingomatic.com sygnał o nowym poście. Możecie sobie sprawdzić w ustawieniach i dodać też inne pingomaty.

Dokładnie tak.

Jak widzę posty, że niektórzy pingują 1500 razy swoją stronę dziennie to od razu humor mi się poprawia.

Nie wiem co za pajac wymyślił tą teorię Wink


RE: Pingowanie - Qwik - 24-07-2013 11:01

(22-07-2013 14:38)masterinho napisał(a):  Moim zdaniem obecnie pingowanie nie ma większego sensu. Przy dobrym podlinkowaniu i linkowaniu wewnętrznym, Pobraniu podstrony jako Google w GWT, dodaniu linka na Facebooku, Twitterze, G+ strona powinna być szybko w indeksie.

Ja przy pomocy pingowania mam zaindeksowany post w 6-8 godzin.