Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Bukmacherskie (/Temat-Typy-Bukmacherskie-71642)



Typy Bukmacherskie - piotrek2177 - 25-06-2013 10:28

Witam zapraszam do zapoznania się z moimi typami, nie będe spamował zapraszam na allegro


Pozdrawiam !


RE: Typy Bukmacherskie - kialux - 25-06-2013 15:39

hahahaha
Proponuję zacząć grać za '' miliony '' i przestać próbować wpychać ludziom badziew .


RE: Typy Bukmacherskie - piotrek2177 - 25-06-2013 16:30

Człowieku nie wiem jak czytałeś opis aukcji, ale nie umiesz czytac obruciłeś zdanie:

Zacytuje

Nie gram za miliony od czasu do czasu większą kwotą ale również po 5 zł 10 zł itp Wychodzac na + Smile

Zanim coś napiszesz, to odwiedź szkołę.


RE: Typy Bukmacherskie - kialux - 25-06-2013 18:14

Tobie proponuję odwiedzić szkołę, jeżeli napisałeś zdanie, które miało brzmieć inaczej, a brzmi jak brzmi.


RE: Typy Bukmacherskie - mareczek - 25-06-2013 22:55

Chyba cie pojebalo dziewczynko i bierzesz marne 15zl kiedy mozesz wygrywac 10x tyle stawiajac te twoje pewniaki? Jesli to sa mecze z kursami 1.01-1.15 to pozdrawiam serdecznie, takie pewniaki kazdy sam sobie moze wybrac ps. Fajnie ze dodajesz nie swoje kupony dopisanie 'piotrek' w paincie nie wystarczy, widac numer kuponu 1202827 chyba tylu kuponow nie postawiles, ban perm sie nalezy takiemu gnojowi


RE: Typy Bukmacherskie - mareczek - 25-06-2013 22:56

Jeszcze do tego widac ze jestem mega profesjonalista ze swoimi kuplami 'ekspertami' skoro gracie.na buku dla laikow, poczatkujacych z kiepskimi kursami ktorym jest bah. Edit: wypierdalaj z forum chlopcze bo nikt nie.kupi waszych gownianych typow, o to sie nie martwie ale wkurwiaja mnie takie 15letnie dzieci ktore z braku pomyslu na zarobek probuja czegokolwiek nawet takich desperackich metod


RE: Typy Bukmacherskie - piotrek2177 - 26-06-2013 12:01

Witam,

Proszę Pana proszę nikogo nie obrażać proszę mi też nie obliczać co wygram i za ile iż jest to moja indywidualna sprawa.
Ponadto masz takie same uprawnienia jak ja, na tym twoje forum, będzie ono twoje to możesz mnie po twojemu "wydalić"

Dopisuje piotrek gdyż by nikt nie skopiował mogłem dodać znak wodny, ogólnie co cie to obchodzi ?

Mam swój składzik graczy co dorobię to dorobek do pensji, i szukam jeszcze akurat 10 osob.

Jeżeli masz jednak jeszcze jakieś wątpliwości co do wygranych i zakładów, to ty nie musisz kupować typów, nikt ci nie każe, najlepsza chyba robota dla Pana to "rydel i rowy"

Pozdrawiam


Typy Bukmacherskie - Coristo - 26-06-2013 21:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.