Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internet problem (/Temat-Internet-problem-7162)



Internet problem - mateusz171294 - 15-05-2010 21:10

Elo Elo 3 2 0
Posiadam internet (jak my wszyscy xD)
Prędkość internetu powinna wynosić 1.3 MB (netia)
na speed testach szybkości są nstepujące
500-600 KB - gdy wyłaczony jest antywirus i zapota
300-400 KB - gdy jest sam antywirus
100-250 KB - gdy jest włączony antywirus i Zapora

Speedtesty dobrze pokazują bo widocznie odczuwam zmniejszenie szybkości :/
Nie mam osobiście zamiaru płacić 59 zł za internet około 300 KB !!

Co mam zrobić (jak wam się wydaje)
Pozdro Mateusz


RE: Internet problem - krystian__ - 16-05-2010 08:40

weź zadzwoń do nich albo coś,... w czym jest problem przedstaw całą sytuacje jak to wygląda...niech przyjada i zrobią z tym...klient nasz pan...jeśli nie zwiększą transferu do takiego jaki ma być to zrywasz umowe bo nie spełniaja warunków w niej zapisanych


P.S no chyba że masz w umowie ze po jakimś tam czasie prędkość spada do takiej jaka masz aktualnie;p


RE: Internet problem - adamsonm - 17-05-2010 16:42

prędkość podana przez operatora jest prędkością maksymalną. często jest niższa, ale jak jest o tyle niższa to skontaktuj się z dostawcą internetu i wyjaśnij problem


RE: Internet problem - szulakaluble - 17-05-2010 18:36

Zależy to tez czy na umowie ma zapis "prędkość internetu DO 1MB np" Taki zapis wcale nie oznacza ze będziesz miał 1MB tylko do...0,5 np 0,8..itp
2 sprawa to nie wiem czy neta masz po kablu a jeśli tak to radziłbym się dowiedzieć czy twoje kable sa w stanie ruszyć więcej niz 6Mb (powtarzam (6Mb). A Jeśli jest to BSA to już w ogóle wątpię żeby ruszyło.