Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Boonys - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Boonys (/Temat-Dziennik-Pracy-Boonys-71596)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy - Boonys - Boonys - 27-07-2013 21:36

Dzień trzydziesty drugi i trzydziesty trzeci:
Dalej bieda, i to dość mocna, nie wiem co jest grane. Jak zaczynam coś koło bloga robić, dodawać go to katalogów i zbierać jakieś backlinki, nie ma zarobków. Zostawię go samego sobie na następne parę dni, zobaczymy jak to będzie wyglądać. Dzisiaj podobno AC ma jakieś problemy i mało kto cokolwiek zarabia, tak więc bieda nie tylko u mnie. Smile

Zarobki przez te dwa dni (stan na godzinę 22:31):
Today's Earnings: $2.01
Yesterday's Earnings: $1.86



RE: Dziennik Pracy - Boonys - Boonys - 30-07-2013 21:52

Dzień trzydziesty czwarty, piąty i szósty:
Ogólnie bieda, nie wiem czy to tylko u mnie, czy u innych też, ale słabo. Dobrze, że wpadła Francja dzisiaj bo by nie było zbyt wesoło. Ale za to wystartowałem z nowym projektem, mam nadzieję, że przyniesie jakiekolwiek profity (wielkie dzięki dla mojego mentora, Yazira za pomocSmile).

Zarobek przez te dwa dni:
Today's Earnings: $19.04
Yesterday's Earnings: $0.00
Przedwczoraj's Earnings: $2.20



RE: Dziennik Pracy - Boonys - Boonys - 01-08-2013 22:24

Dzien trzydziesty siódmy i ósmy:
Ogólnie dni promocji, jak narazie z nowym projektem nic nie wypaliło, ale nie ma co się poddawać. Smile Ogólnie to dodałem kilka wpisów i dalej jadę SEO, nie ma zbytnio się nad czym rozpisywać. Ale miesiąc dobrze się zaczyna, mam nadzieję, że to nie tylko pierwszy dzień będzie taki dobry. Smile

Zarobek przez te dwa dni:
Today's Earnings: $20.03
Yesterday's Earnings: $3.59

Zarobek przez cały lipiec:
$165.43, dla was to może być dniówka i jest to dla was nic, ale dla mnie to kupa kasy jest. Smile



RE: Dziennik Pracy - Boonys - Roxi5017 - 01-08-2013 22:27

Gratuluję Wink


Dziennik Pracy - Boonys - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.