Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA (/Temat-Pomoc-Wybor-Hostingu-pod-PPA-71580)

Strony: 1 2 3


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - Matty094 - 24-06-2013 14:02

Narazie przetestuje linuxa i może dodatkowo jeszcze lh.pl
Biznes-host.pl trochę jak na początek drogo jak na 100zł rocznie tam jest 50 zł rocznie Tongue

Najpierw to początek więc te tańsze alternatywy biorę Tongue


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - Jacuss - 24-06-2013 14:14

az.pl - Hosting personal często jest w promocji i ten Business też -90% Smile

Wtedy za personal płaci się 24.90/rok Smile


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - sqmany - 24-06-2013 15:10

@UP
beka


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - JaviDesire - 24-06-2013 16:23

az.pl odradzam, często są problemy z nimi i blokują hostingi za zbyt duże obciążenie serwera.


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - Matty094 - 24-06-2013 16:46

Aha i jeszcze jedno dało by radę Wpłacić na konto przelewem .
Chodzi o to ,że dostaje nr. Konta i przelewam kasę .
Czy w ten sposób płaci się za hosting , bo jeszcze nigdy nie zamawiałem hostingu więc dlatego pytam Tongue


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - sqmany - 24-06-2013 17:08

Tak, można tak.


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - Matty094 - 24-06-2013 17:11

Już się dowiedziałem na gg od jednego Administratora Hostingu Tongue
Pozdrawiam .

Edit : Hosting zamówiony na linuxpl.com domenę na az.pl zamówiłem ( bo tanio ) .
Można temat zamknąć .


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - ciamciaj - 25-06-2013 08:20

Taniej domeny masz za granica i masz ukryte dane Smile No chyba ze to .pl.

Z hostingow pod ppa wykorzystywany jest jeszcze mintshost.pl, ale resselerski Smile


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - Matty094 - 25-06-2013 08:30

Domena oczywiście .com nie jestem na tyle głupi ,żeby zamawiać .pl Jerk2
No chyba ,że bym na polakach zarabiał Lol
Co do mintshost , wydaje się być niezły szczególnie jak ma transfer bez limitu ,ale to dopiero początek z zarabianiem ,więc narazie linux mi wystarczy Smile
Potem jak serwer będzie niewyrabiał to kupię lepszy serwer i po sprawie ,ale myślę ,że powinien wyrabiać spokojnie szczególnie jak jeden użytkownik który ma linuxpl ma dziennie około 1200-1500 wyświetleń dziennie (łącznie na 2 blogach) zarobki u niego są nawet nawet Tongue


RE: [Pomoc] Wybór Hostingu pod PPA - ciamciaj - 25-06-2013 10:03

(25-06-2013 08:30)Matty094 napisał(a):  Domena oczywiście .com nie jestem na tyle głupi ,żeby zamawiać .pl Jerk2
No chyba ,że bym na polakach zarabiał Lol
Co do mintshost , wydaje się być niezły szczególnie jak ma transfer bez limitu ,ale to dopiero początek z zarabianiem ,więc narazie linux mi wystarczy Smile
Potem jak serwer będzie niewyrabiał to kupię lepszy serwer i po sprawie ,ale myślę ,że powinien wyrabiać spokojnie szczególnie jak jeden użytkownik który ma linuxpl ma dziennie około 1200-1500 wyświetleń dziennie (łącznie na 2 blogach) zarobki u niego są nawet nawet Tongue
http://zarabiam.com/Temat-0-98-Za-com-net-org-biz-Z-Prywatnymi-Danymi-70742 tu masz domene .com za 3zł, na az.pl pierwsza za 10zł, kolejne za 30zł ;d Więc przepłaciłeś Sad