Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - kompik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - kompik (/Temat-Dziennik-pracy-kompik-71578)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 14-07-2013 21:11

Dzień 21 14.07.2013


Godz 22:07

Wczoraj nie miałem czasu uzupełnić dziennika więc co zrobiłem od wczoraj ?
Wczoraj dodałem 3 nowe posty, uprzednio pisząc 3 nowe aplikacje, dziś napisałem 4, ale dodałem tylko dwie, kolejne dwie dodam albo później albo już jutro. Puściłem pinga z nowymi postami.
Dodałem bloga do 5 katalogów

Today's Earnings:
$13.96
Yesterday's Earnings:
$8.43
Month's Earnings:
$277.99

Trochę biednie, nie ma tego co miałem za czasów YT, ale jak widać z dnia na dzień przybywa coraz więcej pieniędzy na samym seo, mam nadzieję, że w sierpniu wrócą już zarobki takie jak wcześniej (chyba już to pisałem Wink )

Jeszcze taki screen, konwersja dobra, ale trochę 0.04 i 0.05 wpadło:
[Obrazek: jl0wSQAEgVCDg.png]

No i DB:

[Obrazek: jevI5xgsln9qS.PNG]

Godz 22:41
Dodałem sobie kilka komentarzy za pomocą WP Commentator Smile


RE: Dziennik pracy - kompik - ddww - 14-07-2013 21:27

Najwyższa stawka jaką widziałem dla Polski Smile Gratulacje.


RE: Dziennik pracy - kompik - Sh4ker - 14-07-2013 21:31

Ładnie ! Lol


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 15-07-2013 01:51

(14-07-2013 21:27)ddww napisał(a):  Najwyższa stawka jaką widziałem dla Polski Smile Gratulacje.

Nie tak dawno:

[Obrazek: jLzTwEWnJdiFf.png]

Smile


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 15-07-2013 08:45

Dzień 22 15.07.2013


Godz 09:42

Testuję mój sposób na promowanie video na dailymotion, mimo, że nie bawię się już w YT, nagrałem nowy film, zabezpieczyłem się przed kradzieżą licznymi informacjami na nim w sposób przejrzysty, udostępniłem tylko ten jeden na YT (i tu też kolejny sposób próbuję, aby nie dostać bana na YT), dodałem też na kilku innych serwisach video. Zobaczymy co z tego będzie Wink Dziś powinno przyjść ps3 za pieniądze z AC, więc trochę pogram a później zabieram się za dodawanie kolejnych postów Smile


RE: Dziennik pracy - kompik - roniartur - 15-07-2013 08:51

@ Kompik - Z tego co wiem najważniejsze jest regularne dodawanie postów, więc dodawaj 1-2 dziennie, codziennie Tongue


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 15-07-2013 09:16

(15-07-2013 08:51)roniartur napisał(a):  @ Kompik - Z tego co wiem najważniejsze jest regularne dodawanie postów, więc dodawaj 1-2 dziennie, codziennie Tongue

Tak robię Wink


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 18-07-2013 18:32

Dzień 25 18.07.2013


godz: 19:30

No i stało się, dopadła mnie choroba i położyła do łóżka, skąd moja nieobecność.
Byłem zapobiegawczy, wiedziałem, że coś się kroi więc dodałem kilka wpisów na WP i publikowanie 2 na dzień, więc 2 wpisy wpadały za ten czas, dziś wyszedłem z wyra bo wpisy się wyczerpały więc zabieram się za kolejne.
Przy chorobie pomyślałem jakby tu jeszcze bardziej uwiarygodnić bloga i dziś/jutro jeden z pomysłów zrealizuję Smile


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 20-07-2013 20:15

Dzień 27 20.07.2013


godz: 21:09

Jestem bardzo zalatany, ale Smile
Staram się na bieżąco dodawać po 2 posty dziennie na bloga, UU na samym seo w stosunku do poprzedniego tygodnia wzrosło o ponad 100, jest dobrze Smile
Prócz PPA ostatnio realizuję sporo zamówień w większości na grafikę, więc wykonałem kolejne wizytówki i kolejne 100 zł wpadło do kieszeni. Ogłaszam się przez internet jako freelancer.
Ruszyłem dalej z projektem, który na chwilę wstrzymałem, ale chcę mu poświęcić dużo czasu i mam nadzieję, że z jak najlepszym efektem. Planuję start na pierwszy tydzień sierpnia.


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 21-07-2013 00:37

Dzień 28 21.07.2013


godz: 01:31

Zrobiłem bardzo dużo, dopiero teraz skończyłem Smile
napisałem sobie na przyszłość kilka hacków, zrobiłem sporo do projektu o którym już pisałem, dodałem komentarze WP-Commentatorem, zakupiłem usługi na fiverr, wykonałem sporo grafik,
Hacki robię jeszcze bardziej rozbudowane dodałem wiele szczegółów, które jeszcze bardziej uwiarygodnią hacka. To samo będzie z blogiem.
Wrzuciłem też jednak kilka filmów na YT bo mam spory zapas punktów na SYV, EV, u2bv i addmefast, na razie słabe pobierania i słabe zarobki z seo mimo większej ilości wizyt więc zdecydowałem powrócić do YT na czas pozycjonowania Smile

godz: 21:51

Szczerze to dziś nie narobiłem się za dużo Wink Dziś dzień spędziłem w większości na treningu i kolarzówce, teraz koncert, wróciłem i zabieram się do roboty.
Planuję dodać kolejne komentarze przez WP-commentator i 2 kolejne wpisy. Także zabieram się do roboty.