Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - kompik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - kompik (/Temat-Dziennik-pracy-kompik-71578)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 04-07-2013 19:57

Dzień 11 - 04.07.2013


Godz: 20:54

Wczorajszy dzień bez notatek, przywracałem filmy, promowałem, stworzyłem na dysku katalogi dla każdego filmy gdzie był on sam, i dokument tekstowy z opisem, tagami itd na wypadek kolejnego bana.
Powoli wracam, dobrze, że nie było dnia z 0 na koncie Wink

Today's Earnings:
$17.75
Yesterday's Earnings:
$6.84
Month's Earnings:
$125.10

Dziś napisałem nowego hacka, dosyć rozbudowanego.
Filmy też będę nagrywał lepiej, będę dodawał intro i informację przez cały film, że oryginalny link tylko pod linkiem gdzie jest blog i nigdy nie dodaję bezpośrednich linków w opisie na YT. Jeden mój film jest masowo skopiowany na YT, także trochę niewygodnie - ale wiadomo - konkurencja Wink


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 06-07-2013 12:38

Dzień 13 - 06.07.2013


Godz 13:34

Wczoraj znów bez notatek, jestem tak zajęty, że zapomniałem o dzienniku Smile
Co zrobiłem do tej pory ? Skończyłem wrzucać wszystkie filmy na YT, teraz ostre promowanie.
Napisałem nowy hack + napisałem post + promowanie.
SEO nadal - wiadomo - żmudna robota.

Prócz PPA wykonałem również wizytówki z drukiem na zamówienie - 100 zł zarobione
Edit starej strony starego klienta - 100 zł

W zarobkach PPA na razie sucho, ciągle w granicach 10dolarów, ale z dnia na dzień powracają wejścia więc na dniach powinienem wrócić do gry.



RE: Dziennik pracy - kompik - Jacuss - 06-07-2013 15:45

Filimiki które Ci usuneli to były hacki ?


RE: Dziennik pracy - kompik - patryk0407 - 06-07-2013 16:02

Wszystko hacki, cały swiat to hack Lol


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 06-07-2013 17:50

(06-07-2013 15:45)Jacuss napisał(a):  Filimiki które Ci usuneli to były hacki ?

8 z 15 filmów tak Wink Z jednym dość popularnym hackiem byłem w top 3 na YT i z niego najwięcej wyciągnąłem. Druga dobrze zarabiająca nisza to juz nie był hack Smile


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 07-07-2013 21:58

Dzień 14 - 07.07.2013

Godz 22:54

Skończyłem w końcu jeden większy projekt, musiałem się zarejestrować na FC ponieważ na Gateway z AC się nie doczekałem Smile
Zarejestrowałem się także na ShareBay gdzie będę podpinał linki do jeszcze innego projektu, mają fajne rozwiązania co do filmów - i to mi się przyda.
Promuję także na potęgę.
Wpadło też 15 zł od CreepyUploader'a za napisanie kodu dla niego, chciałem 10, ale dostałem jeszcze 5 gratis.
Stworzyłem także kolejne wizytówki +100 zł oraz jestem w trakcie tworzenia strony internetowej dla miejscowej firmy.

PPA:
oday's Earnings:
$63.42
Yesterday's Earnings:
$0.28
Month's Earnings:
$192.52
Total Earnings:
$1,357.11

Wczoraj piękny dzień Xpokerface



Godz 23:55

Jeszcze kilka groszy wpadło:

Today's Earnings:
$68.55
Yesterday's Earnings:
$0.28
Month's Earnings:
$197.65
Total Earnings:
$1,362.24


RE: Dziennik pracy - kompik - patryk0407 - 07-07-2013 22:09

Wczoraj dzień - gratuluje Huh
A tak to gratki Smile


RE: Dziennik pracy - kompik - kompik - 10-07-2013 10:26

Dzień 17 10.07.2013

godz 11:18

Przez ostatnie dni:
- Dodałem kilka postów na bloga
- Doszła wypłata (można zobaczyć w galerii http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-3844)
- Wymieniłem się wiedzą z CreepyUploaderem
- Zamówiłem kilka usług na fiverr

I co najważniejsze, podjąłem ważny krok. Koniec z Youtube.
Powoli wróciłem do gry - Yesterday's Earnings: $32.99, ale wieczorem poleciały znów wszystkie konta, ktoś się nieźle na mnie uwziął, pod jednym filmem miałem komentarz mniej więcej "Nie przejmuj się oszuście, dodawaj filmy, ja je będę zgłaszał i flagował" czy coś takiego, oczywiście film pod którym to napisał poleciał pierwszy a reszta dzień później.

Zabieram się ostro za SEO, nie będę się już męczył z Youtube.
Może i będę miał teraz suszę, ale zawsze wpadnie kilka dolarów, ale po jakimś czasie mam nadzieję, będą wpadać ładne kwoty.

Zacząłem zarabiać też pierwsze centy na FC, tam mam jedną niszę na Gatewayu. Full Seo.
MCZ: $0.89
Chociaż konwersja z ostatnich 3 dni nie powala 2/297 (0.67%).

Stan konta AC:
Month's Earnings: $234.54


RE: Dziennik pracy - kompik - patryk0407 - 10-07-2013 10:53

Życze Ci powodzenia, ja aktualnie nie mogę zacząć bo czekam na lepszego lapka bo ten co na nim robie to padaka Xpokerface
YT na początku sporo daje, ale jak to YT dziś film jest i kasa, jutro już nie ma.
SEO też robiłem, szczególnie GSA i widać było małe efekty z dnia na dzień ale to małe, do trzeba czasu Smile


RE: Dziennik pracy - kompik - CreepyUploader - 10-07-2013 11:08

Powodzenia Wink Jedź na SEO Big Grin Ja na automacie coraz lepiej teraz i już około 100$ dniówek Big Grin
Cierpliwosci i powodzenia będę śledził dzenniczek ;D

@Patryk
Odradzam GSALol ale każdy ma zdanie swoje o tym;]