Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" (/Temat-Dziennik-pracy-etokox-Droga-na-Ibize-71572)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 21-10-2013 20:16

Dzień 20, miesiąc Październik - "Wielki Powrót"

Co dziś zrobiłeś? Zrobiłem:
|-Dodałem kilka niszek
|-Poprawiłem kilkanaście postów
|-Edytowałem trochę stronę

Opłacało Ci się tyle robić? TAK, owszem, czemu nie?:
$24.90

No to ile już masz w tym miesiącu na FireCashu? Mam wystarczająco, ale chciałbym więcej!
297.58$/400$


Jako pierwszy dzień powrotu, uznaję za udany! Może to nie jakieś kokosy, ale gdybym miał taką średnią to bym impreza . Dzisiaj postaram się dodać, też kilka niszek i pobawić się nad jedną stronę, ale nie wiem czy mi się uda, ponieważ Szkoła mnie gnębi. Ale jakoś będzie, czekam z niepokojem do Nowego Roku, bo wtedy podpiszę umowę z FireMedia i będę miał pieniążki ;D

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 22-10-2013 18:57

Dzień 21, miesiąc Październik - "Szara Rzeczywistość"

Co dziś zrobiłeś? Zrobiłem:
|-Dodałem kilka niszek
|-Poprawiłem kilkanaście postów
|-Szukałem programów

Opłacało Ci się tyle robić? TAK, owszem, czemu nie?:
$17.72

No to ile już masz w tym miesiącu na FireCashu? Mam wystarczająco, ale chciałbym więcej!
315.53$/400$


No to myk. Drugi dzień miną pod oznaką, szkołySad nie głupi powiedział, "Czemu uczeń ma znać wszystkie przedmioty, a nauczyciel tylko jeden?" dziś pewnie dodam kilka nisz i będę się uczył do Matmy i Gegry. Aby na 2. No to chyba na tyle, biorę się za naukę, i dodawanie między czasie niszek. Postaram się również, dać tekst do przetłumaczenia na FR. Może w końcu ruszę ze stroną.

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 23-10-2013 18:46

Dzień 22, miesiąc Październik - "Szkoła"

Co dziś zrobiłeś? Zrobiłem:
|-Dodałem kilka niszek
|-Znalazłem tłumacza
|-Wybrałem program do pisania komentarzy na PW - Dzięki Dawid.

Opłacało Ci się tyle robić? TAK, owszem, czemu nie?:
$22.67

No to ile już masz w tym miesiącu na FireCashu? Mam wystarczająco, ale chciałbym więcej!
321.91$/400$


Tego dnia, akurat mało czasu poświęciłem na PPA, głównie przez szkołę. Undecided i na dodatek miałem wstać o 6 rano. No cóż, za to teraz mam czas i ogarnę kilkanaście rzeczy, jutro luźniejszy dzień więc nie muszę się uczyć, ani żadnych PD odrabiać, więc liczę na progress Smile No to chyba na tyle, biorę się do roboty!

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - vankosiara - 23-10-2013 20:04

Jedziesz na YT czy tylko SEO?


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 23-10-2013 20:44

SEO,

Ale zastanawiam się, by czasem nie wrzucić kilkanaście filmików na YT dla zwiększenia zarobków.


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - vankosiara - 23-10-2013 21:05

Pozbieraj na U2BViews, SYF i Enhanceviews troche kredytów przez tydzień i wydaj je na parę nisz, które dobrze Ci schodzą (chyba, że w grę wchodzą high-recent views to wtedy nie radzę, bo stracisz tylko kredyty).

Mogę wiedzieć jakich programów używasz?


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - TastemanPL - 23-10-2013 21:19

Takie pytanie. Czy do SEO potrzeba niezłego internetu jak to jest na metodzie youtube? Bo t-mobile mnie wy.... i mam tylko 5GB na miesiąc


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 23-10-2013 21:32

Moje SEO zaczyna się i kończy na Kupieniu BackLink'ów i pingowaniu.


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - Terror - 23-10-2013 21:34

A dużo inwestujesz?


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 23-10-2013 21:37

Mało, z tego co wiem większość top earnerów inwestuje po 20% zarobków, ja to malutko