Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" (/Temat-Dziennik-pracy-etokox-Droga-na-Ibize-71572)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 01-09-2013 21:39

No to wracamy Big Grin

Dzień 58-71 - 19-31.08.13r - Zarobek: około 137$$
-LEŻING, SMAŻING, PLAŻING, ŁOMŻNIG, TATRING, KRUPNING, ŁOWING, ETC. "Melanż trwał Smile"
(w choy UU)

Wypoczęty po wakacjach, mam nowe pomysły na zarobek, kilka nisz. etc - z głodu nie umrę Smile
Szkoda, że to już koniec, ale mam nadzieję, że minie to tak szybko jak ten rok Smile
Na ten miesiąc mam cel przekroczyć barierę 500$. Jest to bardzo realne - bo myślałem, że w tym miesiącu zarobię tylko 100$ nie więcej.

Niektórym zaczyna się szkoła, wiem rozpacz i wgl. Ja do tego inaczej podchodzę Smile Wiem, że to minie szybciej niż okres u mrówki - więc mi się chce iść do tej szkoły. Jeszcze będę napędzany świadomością, że pieniądze rosną, a ja się uczę. No i ogólnie to wszystko Big Grin


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - vankosiara - 01-09-2013 21:41

(01-09-2013 21:39)etokox napisał(a):  Niektórym zaczyna się szkoła, wiem rozpacz i wgl. Ja do tego inaczej podchodzę Smile Wiem, że to minie szybciej niż okres u mrówki - więc mi się chce iść do tej szkoły. Jeszcze będę napędzany świadomością, że pieniądze rosną, a ja się uczę. No i ogólnie to wszystko Big Grin

Mam bardzo podobne nastawienie ;D Cool


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 02-09-2013 07:28

Dzień 72 - 01.09.13r - Zarobek: 9.00$
-Odświeżyłem stare filmiki i dałem linki z FC
-Dodałem kilka nisz
(308 UU) i (120 UU)

Miesiąc ładnie się zaczął, i na dodatek, pierwsze pobranie z drugiej strony Big Grin


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 02-09-2013 21:54

Dzień 73 - 02.09.13r - Zarobek: 21.66$ - 22:54
-Dodałem kilka nisz
(279 UU) i (100 UU)


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - waldekiepski - 19-09-2013 17:47

Jak sytuacja? Smile Będziesz aktualizował?


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 20-10-2013 09:32

Dzień 20 miesiąca Październik - "Wielki Powrót"

Cześć, przestałem prowadzić dziennik, bo to była dla mnie monotonność, non stop te same posty, bo tak naprawdę jechałem na Auto Pilocie, i do dziś tak samo robię, ale chcę to zmienić, i postanowiłem dziś "na Kacu" zabrać się do roboty. Mam nadzieje, że mi się uda odejść od autopilota i zacząć więcej zarabiać. Przedstawię wam kilka informacji, które nie były wcześniej w dzienniku i się teraz zmieniły.

Miesiąc Wrzesień? Otóż w tym głupim miesiącu udało mi się na FireCash zarobić 277.60$, ale jak większość wie, że w tym miesiącu też było KSW, na którym udało mi się zarobić 156.98$. Miałem wykupione Pozycjonowanie na FC, dwa miesiące przed, ale ch** wie skąd trzy dni przed KSW, nagle z 10 słów 10 z pierwszej pozycji spadło grubo o 50+ pozycji. Nie wiem czemu, ale pewnie temu, że jak odbywało się KSW to z 20% miało mój szablon, moje tagi, etc. Ale jako pierwsze KSW uznaję za udane, w szczególności Dziękuję dla Artura i Damiana, którzy mi pomogli. No to chyba tyle w tym miesiącu.

Październik, to chyba non stop AutoPilot. Żadnych ciekawych rzeczy nie było, w każdym razie dotychczasowy zarobek wynosi 274.92$.

Jestem w posiadaniu trzech stron, z czego jedna słabo przynosi zysk, a druga nic, może temu, że jeszcze słabo wypromowana. Również pracuję teraz nad stroną pod Francuskie nisze - może wypali, czekam na tłumaczenie tekstu.


No to na razie, chyba na tyle, jeszcze dzisiaj, dam post z dziennika.

PS. Jeżeli to ktokolwiek czytał, a ja przestałem aktualizować, to Sorki...


Pozdrawiam


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - Kiljan - 20-10-2013 11:02

Ja nie wiem... wy starsznie słabo działacie skoro autopilot przynosi Wam większe zarobki niż praca nad stronami Big Grin


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - SureQ - 20-10-2013 11:23

etokox zarabiasz na naked Diqtion ?


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - etokox - 20-10-2013 13:15

sureq, tak nawet z prawami autorskimí.


RE: Dziennik pracy - etokox - "Droga na Ibizę" - vankosiara - 20-10-2013 13:40

(20-10-2013 11:23)SureQ napisał(a):  etokox zarabiasz na naked Diqtion ?

Dajcie już spokój facepalm
Te żarty tak często się pojawiały, fakt były śmieszne ale to za 3-4 razem a nie za 30-40..

@Eto
Powodzenia Wink
Ładna kwota za autopilota, naprawdę!