Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Może ktoś ??? Plisss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Może ktoś ??? Plisss (/Temat-Moze-ktos-Plisss-7156)



Może ktoś ??? Plisss - KamilZioom - 15-05-2010 17:36

A więc dostałem mejla od Lockerz i proszę o przetłumaczenie i zarazem przetłumaczenie mojej odpowiedzi

Hi Kamil!

We regret that due to overwhelming demand, we are unable to fulfill your Order #300007524.
Cancellation Information
Item Info Qty Price
Baby Baggu - Black
W05-01-B001-00001-BLA01-NSZ 1 $0.00
PTZ Information
Item Info PTZ Refunded PTZ Canceled
Baby Baggu - Black 139 0
Free Shipping 150

You have not been charged for this item or for the shipping costs associated with this item. All PTZ used to purchase this item have been refunded to your Lockerz account. Additionally, any PTZ that were awarded to your Lockerz account in a "Pending" status have been canceled. For more information, please see Lockerz Shop FAQs.

If you have any questions about your SHOP order, please submit your question through our Member Support contact form.

LOCKERZ | 200 First Ave. | PGH, PA 15222.



Witam .

Chciał bym się dowiedzieć co z moim zwrotem PTZ i ja nie zapłaciłem talko 150 ptz lecz ponad 289
Oto dowód :
PTZ Information
Item Info PTZ Used PTZ Earned
Baby Baggu - Black 139 0
Free Shipping 150
Totals 289 (0 Pending)
;/ Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam

Kamil


RE: Może ktoś ??? Plisss - Lubelak - 15-05-2010 18:41

Niestety, ze względu na ogromny popyt, nie jesteśmy w stanie zrealizować twojego zamówienia nr 300007524.
Informacje o anulowaniu
Pozycja Cena Ilość informacji
Baggu Baby - Black
W05-01-B001-00001-BLA01-NSZ 1 0.00 dolar
Informacje PTZ
Informacje o zwrocie PTZ PTZ anulowane
Baggu Baby - Black 139 0
Bezpłatna dostawa 150
Nie zostały zmienione dla tego przedmiotu lub do kosztów wysyłki związanych z tym przedmiotem . Wszystkie PTZ przeznaczone na zakup tego przedmiotu zostały zwrócone na konto Lockerz. Dodatkowo, każde PTZ, które zostały wydane na konto Lockerz w "oczekiwaniu" na status zostały unieważnione. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Lockerz Sklep najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia SHOP, prześlij swoje pytania za pośrednictwem naszego formularza pomocy dla państwa.

Lockerz | 200 First Ave. | PGH, PA 15222.

Przetłumaczone z translatorem


RE: Może ktoś ??? Plisss - Tidus - 17-05-2010 13:48

(15-05-2010 18:41)Lubelak napisał(a):  Niestety, ze względu na ogromny popyt, nie jesteśmy w stanie zrealizować twojego zamówienia nr 300007524.
Informacje o anulowaniu
Pozycja Cena Ilość informacji
Baggu Baby - Black
W05-01-B001-00001-BLA01-NSZ 1 0.00 dolar
Informacje PTZ
Informacje o zwrocie PTZ PTZ anulowane
Baggu Baby - Black 139 0
Bezpłatna dostawa 150
Nie zostały zmienione dla tego przedmiotu lub do kosztów wysyłki związanych z tym przedmiotem . Wszystkie PTZ przeznaczone na zakup tego przedmiotu zostały zwrócone na konto Lockerz. Dodatkowo, każde PTZ, które zostały wydane na konto Lockerz w "oczekiwaniu" na status zostały unieważnione. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Lockerz Sklep najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia SHOP, prześlij swoje pytania za pośrednictwem naszego formularza pomocy dla państwa.

Lockerz | 200 First Ave. | PGH, PA 15222.

Przetłumaczone z translatorem

"przetłumaczone z translatorem" <-- na poczatku myślałem ze z pomocą ,ale weszłem na translator i o to co widze <sry za offtop>

\/ To translator
(15-05-2010 18:41)TRANSLATOR napisał(a):  Niestety, ze względu na ogromny popyt, nie jesteśmy w stanie zrealizować twojego zamówienia nr 300007524.
Informacje o anulowaniu
Pozycja Cena Ilość informacji
Baggu Baby - Black
W05-01-B001-00001-BLA01-NSZ 1 0.00 dolar
Informacje PTZ
Informacje o zwrocie PTZ PTZ anulowane
Baggu Baby - Black 139 0
Bezpłatna dostawa 150
Nie zostały zaliczone do tej pozycji lub do kosztów wysyłki związanych z tej pozycji. Wszystkie PTZ przeznaczone na zakup tej pozycji zostały zwrócone na konto Lockerz. Dodatkowo, każdy PTZ, że zostały wydane na konto Lockerz w "oczekiwaniu" status zostały unieważnione. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Lockerz Sklep najczęściej zadawane pytania.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia SHOP, prześlij swoje pytania za pośrednictwem naszej pomocy formularza kontaktowego państwa.
\/ Lubelak
(15-05-2010 18:41)Lubelak napisał(a):  Kamil Hi!

Niestety, ze względu na ogromny popyt, nie jesteśmy w stanie zrealizować twojego zamówienia nr 300007524.
Informacje o anulowaniu
Pozycja Cena Ilość informacji
Baggu Baby - Black
W05-01-B001-00001-BLA01-NSZ 1 0.00 dolar
Informacje PTZ
Informacje o zwrocie PTZ PTZ anulowane
Baggu Baby - Black 139 0
Bezpłatna dostawa 150
Nie zostały zmienione dla tego przedmiotu lub do kosztów wysyłki związanych z tym przedmiotem . Wszystkie PTZ przeznaczone na zakup tego przedmiotu zostały zwrócone na konto Lockerz. Dodatkowo, każde PTZ, które zostały wydane na konto Lockerz w "oczekiwaniu" na status zostały unieważnione. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Lockerz Sklep najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia SHOP, prześlij swoje pytania za pośrednictwem naszego formularza pomocy dla państwa.

Zmieniłeś tylko forme 5/6 wyrazów... odemnie sory ,ale -- ,jeżeli chcesz ,abym go usunął to chociaż się przyznaj ,że translator.Wielkie sry za offtop


RE: Może ktoś ??? Plisss - KamilZioom - 17-05-2010 16:51

Sory ale chodzi mi o wiadomość głównie do lockerz :

Witam .

Chciał bym się dowiedzieć co z moim zwrotem PTZ i ja nie zapłaciłem talko 150 ptz lecz ponad 289
Oto dowód :
PTZ Information
Item Info PTZ Used PTZ Earned
Baby Baggu - Black 139 0
Free Shipping 150
Totals 289 (0 Pending)
;/ Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam

Kamil


RE: Może ktoś ??? Plisss - Lubelak - 17-05-2010 20:51

Translator nikt nie tłumaczył to dałem
proste nie ?


RE: Może ktoś ??? Plisss - chris.10 - 18-05-2010 22:48

Widzę, że prośba nadal nie spełniona, a niektórzy nie mający wiedzy za wszelką cenę starają się zdobyć plusa korzystając z translatorów... eh...
Nie jestem tłumaczem przysięgłym, ale przetłumaczę to zgodnie z prawdą, choć nie będzie to zajebiście dokładne.
A więc tak:

Cytat:Żałujemy, że ze względu na przytłaczające zapotrzebowanie nie jesteśmy w stanie zrealizować twojego zamówienia nr [...]
Informacja o anulowaniu:
Przedmiot Informacja Ilość Cena

Baby Baggu - Czarna
W05-01-B001-00001-BLA01-NSZ 1 $0.00
Informacja o PTZ
Przedmiot Informacja PTZ zrefundowane PTZ anulowane
Baby Baggu - Czarna 139 0
Darmowy transport 150

Nie zostałeś obciążony kosztami za ten przedmiot ani kosztami transportu dołączonymi do tego przedmiotu. Wszystkie PTZ użyte do tego zakupu zostały zrefundowane na twoje konto. Dodatkowo, wszystkie PTZ które zostały przypisane twojemu kontu w statusie oczekujących zostały anulowane. Zajrzyj do FAQ sklepu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie twojego zamówienia, prosimy umieścić swoje pytanie poprzez kontakt z "Centrum obsługi klienta" (ciężko dosłownie to przetłumaczyć).

Ja bym napisał coś w tym stylu
Cytat:Dear Lockerz Team,
I would like to have some more information about my PTZ refund, because that order used 289 PTZ not only 150. Here's a proof:
PTZ Information
Item Info PTZ Used PTZ Earned
Baby Baggu - Black 139 0
Free Shipping 150
Totals 289 (0 Pending)
I look forward to hearing from you.
Best regards,
Kamil



RE: Może ktoś ??? Plisss - KamilZioom - 19-05-2010 20:18

Ok !!! Dziękuje Tongue Łapta wszyscy po + Tongue