Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie postów na forum i wpisów na blogu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie postów na forum i wpisów na blogu (/Temat-Pisanie-postow-na-forum-i-wpisow-na-blogu-71553)



Pisanie postów na forum i wpisów na blogu - bucher32 - 23-06-2013 17:12

Witam, jeśli ktoś szuka osoby do pisania postów lub wpisów może zgłosić się do mnie. Jestem zainteresowany tego typu zajęciami. Odnośnie ceny, to myślę że bez większych problemów się dogadamy. Jako że nie koniecznie codziennie zaglądam na forum, więc oprócz pisania prywatnych wiadomości można się ze mną skontaktować poprzez GG, mój numer: 1215467.


Pisanie postów na forum i wpisów na blogu - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.