Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] 50 blogów Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress (/Temat-Sprzedam-50-blogow-Wordpress-71551)



[Sprzedam] 50 blogów Wordpress - GreenDay - 23-06-2013 16:26

Witam serdecznie
Sprzedam na własność 50 nowych blogów na platformie Wordpress bez treści, do samodzielnego wypełnienia przez ciebie. Dostajesz loginy, hasła oprócz do konta wordpress również do skrzynek emial przypisanych do nich.
Kontakt: [email protected] lub PW
Cena : 10zł
Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew lub PayPal
Jeśli potrzebujesz więcej blogów nie tylko wordpress ale i na innych platformach, zgłoś się dostarczę ci je.

[b]Dodatkowo za 15 zł mogę wypełnić każdy z nich min.10 postami z twoimi ref/linkami lub twoimi tekstami jeśli chcesz. Razem nawet 500 postów z twoimi linkami.Każdy post mogę zamieścić w wybranym przez ciebie dniu i ustalonej godzinie jeśli chcesz.



RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - Admin - 23-06-2013 16:33

Nie rozumiem twojej oferty, co dokładnie oferujesz w cenie tych 10zł ?


RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - roniartur - 23-06-2013 16:37

Linki do mojej strony, tak ?


RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - GreenDay - 23-06-2013 16:38

Witaj Admin + Roniartur
Zmodyfikowałem pierwszy post, z grzeczności nie piszę do czego mogą słuzyc takie blogi, bo sami wiecie najlepiej. Masz jednak jakieś pytania pisz na PW.


RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - bitu92 - 23-06-2013 17:09

No raczej takie blogi można samemu stworzyć .. a posty piszesz unikalne , czy kopiujesz z innych stron?


RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - Archiebald - 23-06-2013 17:18

@up Hmm chleb też możesz samemu upiec a kupujesz ... Wink , ja ktoś potrzebuje takiej albo większej ilości blogów to na pewno to wykorzysta w odpowiedni sposób . Cena też nie wydaje się wygórowana . Podpinam się pod pytanie co do unikalności tekstów .


RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - GreenDay - 23-06-2013 17:18

(23-06-2013 17:09)bitu92 napisał(a):  No raczej takie blogi można samemu stworzyć .. a posty piszesz unikalne , czy kopiujesz z innych stron?
Nic nie stoi na przeszkodzie aby każdy takie sobie stworzył Big Grin
Bitu92, Archiebald - Teksty w tej konkretnej ofercie są albo własne dostarczone albo wygenerowane przeze mnie, unikalne dla robotów nie dla człowieka.
Uniki dla człowieka mają już inny cennik 1zł do 1,50zł za 1000znaków, lub fachowe arty tu już ceny są różne od kilku do kilkudzieszięciu złoty w zależności od branży.


RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - mikiniki - 23-06-2013 18:17

Ciekawa oferta. Na jakich serwisach zakładasz konta e-mail powiązane z WP ?


RE: [Sprzedam] 50 blogów Wordpress - GreenDay - 23-06-2013 21:25

(23-06-2013 18:17)mikiniki napisał(a):  Ciekawa oferta. Na jakich serwisach zakładasz konta e-mail powiązane z WP ?
Nie ma ograniczeń, mogę na dowolnie wybranych serwisach je zakładać a potem na nie rejestrować konta blogowe, cena tylko trochę wzrasta jeśli mają to być konta Gmail. Ale odradzam korzystania z nich gdyż Google zaczęło je mocno skanować i powiązywać treści z nich a co za tym idzie wychwytywać zaplecza zwłaszcza w waszej branzy to raczej chyba nie wskazane Smile

Oferuje też usługi zakładania kont e-mail na wybranym przez klienta serwisie w dowolnych ilościach. Konta Tweeter, Tumbr, Pinterest i inne a niebawem też facebookowe.


[Sprzedam] 50 blogów Wordpress - surfer0700 - 23-07-2013 23:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.