Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Paradoks'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Paradoks'a (/Temat-Dziennik-Pracy-Paradoks-a-71543)

Strony: 1 2


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - Paradoks - 26-06-2013 19:54

Dzień 3 - Dziennik Pracy Paradoks - 26/06/13:

- Zabezpieczani bloga - 1h impreza,
- Przerabianie/sklejanie filmów - 3/4h impreza,
- Dodawanie ich na YT Rolleyes,

Wczoraj cholernie źle się czułem i dlatego nie dodałem żadnego wpisu. Pewnie się czymś zatrułem, ale to już za mną, bo dzisiaj jest o niebo lepiej ze mną. Przejdźmy już do tego, co udało mi się zrobić dzisiaj. Zdecydowałem się poświęcić trochę czasu na zabezpieczenie bloga przez niechcianymi hackerami. Znalazłem parę poradników i z nich głównie korzystałem. Z przerabianiem filmów (czyt. dodawanie usuwanie, itp.) bardzo długo się męczyłem, bo choć było ich niewiele (15, krótkie filmiki) to zajęło mi to kilka godzin. Ustaliłem sobie wcześniej schemat pracy dotyczący tego punktu i robiłem wszystko po kolei, jak maszyna. Następnie ustawiałem kolejność różnych części pliku w programie i dopiero po tym mogłem zapisać mój plik. Dzisiaj udało mi się skleić 4 filmy, które zaraz wrzucę na YT. Jutro zajme się resztą, sklejaniem reszty filmów. Ogólnie jestem zadowolony z tego dnia. Nie udało mi się w pełni go wykorzystać, jednak przynajmniej odczuwam, że zrobiłem tyle ile mogłem i byle do przodu Smile. Tymczasem daje wam dawkę ponadczasowej muzyki i lecę oglądać Puchar Konfederacji Smile.

Zarobek: 0.00$

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZkOuBC78qV8


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - Paradoks - 27-06-2013 19:54

Dzień 4 - Dziennik Pracy Paradoks - 27/06/13:

- Przerabianie/sklejanie filmów - 3h impreza
- Dodawanie ich na YT - 2h impreza
- Komentarze na YT - 2h impreza

Dzisiaj udało mi się zrobić wszystko co planowałem. Dzisiaj nad wszystkim pracowałem od 10 godziny. Zrobiłem sobie jedynie 3 przerwy około 30 minutowe i jedną godzinną przerwę, bo inaczej bym zwariował. Ogólnie przerabianie/sklejanie filmów szło szybko, jednak ich zapisywanie to już była mordęga. Jedne zapisywały się po 10 minut, a inne nawet po 20. Próbowałem robić dwie rzeczy naraz, czyli komentować i zapisywać te filmy, jednak odnosiłem wrażenie, że gdy robię dodatkowo te komentarze to filmik dłużej się zapisuje i jego zapis znacznie się przedłużał, więc zrezygnowałem z komentowania i czekałem na zapiski wszystkich filmów, aby je dodać na YT. Dodawanie filmików na YT nawet nie było aż takie złe. Dodawałem je dokładnie, z opisem, tagami, itp, więc zeszło około 2h na nie. Co do komentarzy to zrobiłem ledwie mały procent ich, jaki sobie zaplanowałem, ale jestem zadowolony bardzo z tego dnia, bo dostałem kopa w postaci 2 pobrań z USA Lol. Gdy zobaczyłem pierwsze pobranie to czułem się przez chwilę, jakbym wygrał życie i do tego właśnie w tym wątku będę dążył. Idealnie więc nadaje się ten polski klasyk, do mojego pierwszego małego sukcesu Smile. Zostawiam was z tą nutą a sam lecę oglądać Puchar Konfederacji.

Zarobek: 3.22$ impreza

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lqbFWLKjlP4


Dziennik Pracy - Paradoks'a - surfer0700 - 18-01-2014 17:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.