Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Paradoks'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Paradoks'a (/Temat-Dziennik-Pracy-Paradoks-a-71543)

Strony: 1 2


Dziennik Pracy - Paradoks'a - Paradoks - 23-06-2013 13:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie Smile. Jest to mój pierwszy post, a zarazem założenie wątku o własnym dzienniku pod zarabianie PPA z FireCash.

Wątek ma na celu dokumentowanie mojej pracy, jednak głównym jego celem jest dawanie mi ciągłej motywacji - prowadząc go, oraz liczę też na pomoc od użytkowników tego forum, czyt. małe wsparcie Smile, abym cały czas szedł do przodu nie zważając na "Dzienne zarobki: 0.00$".

Przygodę z PPA mam mniej więcej tydzień. Przez ten czas udało mi się zrobić:

- Kupno domeny oraz kupno hostingu - koszt ~ 75 zł,
- Dodanie postów na mojego bloga WP - każdy post dla mnie to około 10-15 minut roboty, dochodzi nawet do 20 min. Na tą chwilę jest ich 22,
- Dodanie loga,
- Dodanie wszelkich wtyczek,

To chyba na tyle. Teraz można powiedzieć, że zaczynam promocje strony. Zacznijmy więc od dnia pierwszego (23/06/13).

Dzień 1 - Dziennik Pracy Paradoks - 23/06/13:

- Ściąganie filmów w wysokiej jakości - 15 minut impreza,
- Konwersja filmów - 2h impreza,
- Przerabianie filmów za pomocą Windows Movie Maker Rolleyes,
- Dodawanie ich na YT Rolleyes,

Tyle dzisiaj zdążyłem zrobić. Ogólnie to dzisiaj za bardzo się nie napracowałem. Zmienianie formatu zajęło mi 2h, jednak wystarczyło dodać do programu pliki i on sam działał, więc miałem czas dla siebie. Przeróbka filmów, jak i dodawanie ich na YT zrzucam na kolejne dni. Przy każdym skończonym dniu będę starał się propagować dobrą muzykę Lol.

Zarobek: 0.00$ (nie liczyłem oczywiście na więcej Lol).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Wa5B22KAkEk

Czas, który poświęciłem robiąc to, co wyżej napisane będzie dodany pod koniec mojej pracy na dany dzień. Zarobki z dnia będą podawane dzień po.


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - makingmoney - 23-06-2013 13:36

Każdy post to 10-15 min roboty powiadasz? Lol
Szybki jesteś. Ja nad postem siedzę 2 godziny smutny

Życzę powodzenia!


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - Bandaid - 23-06-2013 13:45

@making money to co ty tam poematy piszesz? Ja posty ponad 300 słów w 10 minut jadę Smile
Autorowi tematu życzę powodzenia i pytam: Co to jest konwersacja filmów?


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - maciuus - 23-06-2013 14:07

Dla mnie napisanie posta, to:
-tytuł
-zdjęcie
-instrukcja
-opis
-download

kwestia 10min, nawet nie.


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - poczmail - 23-06-2013 20:01

Post musi być wiarygodny, dobrze sformułowany i przede wszystkim nie odstraszający użytkownika. Napisanie idealnego to wcale nie takie proste zadanie i warto posiedzieć nad nim troszkę dłużej, by potem czerpać możliwie jak największe profity. Smile

Do autora: powodzenia życzę w przygodzie z PPA! Swoją drogą, dobre rozwiązanie te dzienniki, motywują ludzi do wkładania jeszcze więcej serca i pracy w to, co robią. Smile


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - Paradoks - 23-06-2013 20:01

(23-06-2013 13:45)Bandaid napisał(a):  Autorowi tematu życzę powodzenia i pytam: Co to jest konwersacja filmów?

Sam nie wiem jak już mam to nazywać. Źle nazwałem znowu, co? Chodzi mi o przerabianie filmików z formatu X na Y.

(23-06-2013 14:07)maciuus napisał(a):  Dla mnie napisanie posta, to:
-tytuł
-zdjęcie
-instrukcja
-opis
-download

kwestia 10min, nawet nie.

U mnie tak samo, jednak ja muszę dodać trochę więcej pracy od siebie więc to trochę dłużej zejdzie. Patrzę też na szczegóły, bo jak zauważę jakiś najmniejszy błąd to nie ma opcji, abym go nie poprawił.

Dzięki wszystkim za wsparcie, oby do przodu. Tymczasem lecę oglądać Puchar Konfederacji Smile.


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - Bandaid - 23-06-2013 20:04

Jest to konwersja Wink


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - poczmail - 23-06-2013 20:05

@up:

O ile dobrze widzę, w temacie było napisane:

"- Konwersja filmów - 2h impreza,"

Więc dobrze miał. Smile Filmy można konwertować, a my między sobą konwersować. Jerk2


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - makingmoney - 23-06-2013 20:16

(23-06-2013 13:45)Bandaid napisał(a):  @making money to co ty tam poematy piszesz? Ja posty ponad 300 słów w 10 minut jadę Smile

Opis, czcionka, kolory, układ, wszystko napisane poprawnym angielskim, dobrze dobrane, wyostrzone i poprzycinane screeny w jak najciekawszy sposób przedstawiające grę, hacka itp.
+ Inne zabiegi z h1 i h2
Odnośniki typu "tu pobierzesz taką wersję a tu taką".

Efekt jest taki, że po opublikowaniu wpisu mam codziennie kilkadziesiąt wejść w linki, bez najmniejszego promowania. A Ty pisz sobie w 10 minut Smile


RE: Dziennik Pracy - Paradoks'a - Paradoks - 24-06-2013 11:36

Dzień 2 - Dziennik Pracy Paradoks - 24/06/13:

- Promowanie na YT (komentarze) - 1h impreza,
- Przerabianie filmów za pomocą Windows Movie Maker - 30 min. Rolleyes,
- Dodawanie ich na YT Rolleyes,

Z komentarzami pierw miałem małe problemy, więc trochę sobie pokrzyżowałem plany, ale coś tam mi się udało zrobić - ledwie mały % pracy którą zaplanowałem, ale zawsze coś. Nie mniej jednak siedziałem przy tym małym % blisko 1h - monotonna praca, gdybym miał lepszego kompa to by szybciej szło, a tak to trochę mój sprzęt spowalnia pewne procesy, dzięki czemu nie jestem w stanie szybciej działać. Co do przerabiania filmów to szczegółowo sprawdzałem różne ustawienia itp. Tworzeniem filmów zacznę się bawić jutro. Oczywiście na dalszy plan spada też dodawanie ich na YT. Lecimy z kolejnym dobrym tytułem, który daje mi też motywację impreza. Miałem dylemat co by tu dać, ale myślę, że na zakończenie drugiego dnia idealny jest ten o to utwór. Lece Lol.

Zarobek: 0.00$

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2NzeEQCJ4aM