Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2-tygodniowe konkursy graficzne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: 2-tygodniowe konkursy graficzne (/Temat-2-tygodniowe-konkursy-graficzne-71509)



2-tygodniowe konkursy graficzne - Macieqx - 22-06-2013 17:39

Witajcie !

Jak część z was zauważyła, na forum pojawiła się niedawno spora ilość osób zajmujących się bardziej, albo mniej profesjonalnie grafiką.

Co byście powiedzieli na konkursy dla grafików ?

Administrator/Moderator/Osoba wyznaczona do tego :
1. Ustalała temat, wymiary itp:
2. Zbierałaby prace przez 2 tygdonie
3. Tworzyłaby wątek konkursowy z ankietą dla NIEPODPISANYCH PRAC
4. Po tygodniu (3 dni) zamykano temat, a osoba której praca zostałaby wybrana za zwycięską otrzymywałaby coś :
-FG
-Monopol na zlecenia graficzne na forum, aż do następnego konkursu
=Reputy
-Cokolwiek innego

Wiadomo o co chodzi, co wy na to ?


RE: 2-tygodniowe konkursy graficzne - sokisok - 22-06-2013 18:02

Jestem ZA Smile


RE: 2-tygodniowe konkursy graficzne - bitu92 - 22-06-2013 20:29

Dla mnie spoko , można się wybić pokazując dobre prace Smile


RE: 2-tygodniowe konkursy graficzne - Admin - 22-06-2013 21:36

Wydaje mi sie ze ilosc takich grafikow mozna policzyc na palcach u rak, dlatego mam watpliwosci czy wynikloby jakiekolwiek zainteresowanie


RE: 2-tygodniowe konkursy graficzne - Krissu - 22-06-2013 22:02

A mnie się wydaje, że spora ilość nieogłaszających tutaj się grafików-amatorów wzięłaby udział w takim oto konkursie. Dla niektórych z nas mogłaby to być nowa karta nawet na przyszłość. Smile


RE: 2-tygodniowe konkursy graficzne - bios - 22-06-2013 22:20

Fajna sprawa, chętnie bym poprowadził Jerk


RE: 2-tygodniowe konkursy graficzne - Br0nek1234 - 23-06-2013 13:08

A może mistrz paintaBig Grin? I grafikę trzeba wykonać tylko w paincie i to nagraćBig Grin Coś ciekawszego bo każdy by miał szanse;p