Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam prace na zlecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam prace na zlecenie (/Temat-Wykonam-prace-na-zlecenie-71490)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wykonam prace na zlecenie - Roxi5017 - 22-06-2013 17:33

@mattw Oferując się na forum, musisz pogodzić się z krytyką i przyjąć ją do serca (nie zawsze wszystko jest tylko oceniane pozytywnie), starać się coś poprawić w swoich pracach, skoro takiego czegoś nie akceptujesz nie nadajesz się na osobę, która może oferować własne usługi. Jest pewne pojęcie "Klient nasz Pan" a nie Ja i moje domniemanie jest najważniejsze. Kolego niestety to jeszcze raczej nie ten czas by brać się za takie coś, doszlifuj się trochę i wtedy załóż swój temat Wink


RE: Wykonam prace na zlecenie - Archiebald - 22-06-2013 17:38

@up I na dodatek jak gościu jeszcze mówi że krytykę uznaje za pogardę ... Brak mi słów czuję tu wywyższanie się i brak szacunku do ludzi .


RE: Wykonam prace na zlecenie - mattw - 22-06-2013 18:51

Po prostu macie za wysokie mniemanie o tej tematyce co się powtórzę. Porównujesz dzieło magika do podstawy Wink

@Macieqx, twoje sygnaturki nie są profesjonalne do czego ja dąże, a nie stoje w miejscu Smile Co do grafiki czasu nie daje się kropki jak ty to zrobiłeś tylko ":" Big Grin Pozdrawiam


RE: Wykonam prace na zlecenie - bitu92 - 22-06-2013 20:25

(22-06-2013 18:51)mattw napisał(a):  Po prostu macie za wysokie mniemanie o tej tematyce co się powtórzę. Porównujesz dzieło magika do podstawy Wink

@Macieqx, twoje sygnaturki nie są profesjonalne do czego ja dąże, a nie stoje w miejscu Smile Co do grafiki czasu nie daje się kropki jak ty to zrobiłeś tylko ":" Big Grin Pozdrawiam

On to zrobił na szybko żeby ci pokazać że twój banner jest do d**y..
Hmm wiesz co? W stoperze milisekundy są po '.' , czyli jak nie wiesz to po co go upominasz?
Tak jak up ktoś pisał masz o sobie za duże mniemanie , próbujesz udowodnić jaki ty nie jesteś , chociaż wszyscy tu piszą prawdę , i nikt cie nie oczernia..
Pod ucz się , a na pewno będziesz miał więcej zleceń


Wykonam prace na zlecenie - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.