Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam prace na zlecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam prace na zlecenie (/Temat-Wykonam-prace-na-zlecenie-71490)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wykonam prace na zlecenie - mattw - 22-06-2013 17:03

Poziom ostrzeżeń za ? Czekam na wyjaśnienia bo żadnej wiadomości nie dostałem.


(22-06-2013 17:01)Archiebald napisał(a):  A co do sygnatury kolegi to też regulamin się kłania :

"Maksymalny dopuszczalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 400x150." Wink ale po co to czytać ... ? Taaaaaaaaaki długi jest , aż 4 punkty .

Nie jestem pierwszą osobą, która posiada taki rozmiar i jakoś ich nie krytykujesz Smile Pozdrawiam i spójrz na siebie.



Cytat:Jako początkujący który robi bannery wykonane prawie jak w paincie , to nie powinieneś wgl się ogłaszać..
Pierw naucz się zrobić coś co wpadnie w oko , bo twoją prace mogę zrobić w paincie Smile

Czekam cwaniaku Smile Grafikę wyślij poniżej, aż się pośmieje Big Grin


/yazir
Poziom ostrzeżeń za pisanie post pod postem, poczytaj regulamin a później oczekuj wyjaśnień. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.



RE: Wykonam prace na zlecenie - bitu92 - 22-06-2013 17:06

Bo piszesz post pod postem -,-
To się nazwa spam jak byś nie wiedział Wink

I taka rada dla ciebie , najpierw się naucz wykonywać grafike , potem możesz ją sprzedawać , bo jak dla mnie , jak i innych użytkowników tego forum , te prace to jest 0,5/20 .. Taki banner to miałem na informatyce w 5 klasie , i lepszy robiłem Smile


RE: Wykonam prace na zlecenie - mattw - 22-06-2013 17:08

(22-06-2013 17:06)bitu92 napisał(a):  I taka rada dla ciebie , najpierw się naucz wykonywać grafike , potem możesz ją sprzedawać , bo jak dla mnie , jak i innych użytkowników tego forum , te prace to jest 0,5/20 .. Taki banner to miałem na informatyce w 5 klasie , i lepszy robiłem Smile

Grafika jest dobrze wykonywana, widocznie część osób nie odróżnia perfekcji od podstawy, a to już nie mój problem.
Powtarzam : Czekam cwaniaku Smile Grafikę wyślij poniżej, aż się pośmieje Big Grin

Mój temat, wstawiam w nim swoją grafikę i to co potafie. Dla twojej wiadomości zarobiłem już na swoim doświadczeniu ponad 50zł Smile Nie chcesz to nie czytaj, jak masz problemy ze sobą to żegnam Smile

@yazir, miałem laga i post został zdublowany tak samo jakbyś nie zauważył i potem zmieniony bo nie ma opcji "Usuń" chyba coś trzeba tutaj poprawić ;/


RE: Wykonam prace na zlecenie - bitu92 - 22-06-2013 17:15

(22-06-2013 17:08)mattw napisał(a):  
(22-06-2013 17:06)bitu92 napisał(a):  [Obrazek: ZHqTLvr.png]
I taka rada dla ciebie , najpierw się naucz wykonywać grafike , potem możesz ją sprzedawać , bo jak dla mnie , jak i innych użytkowników tego forum , te prace to jest 0,5/20 .. Taki banner to miałem na informatyce w 5 klasie , i lepszy robiłem Smile

Grafika jest dobrze wykonywana, widocznie część osób nie odróżnia perfekcji od podstawy, a to już nie mój problem.
Powtarzam : Czekam cwaniaku Smile Grafikę wyślij poniżej, aż się pośmieje Big Grin

Mój temat, wstawiam w nim swoją grafikę i to co potafie. Dla twojej wiadomości zarobiłem już na swoim doświadczeniu ponad 50zł Smile Nie chcesz to nie czytaj, jak masz problemy ze sobą to żegnam Smile

Dobrze wykonywana? Buhahahahhahahahahaaha Wink

[Obrazek: ZHqTLvr.png]
Weź człowieku popatrz na to ze strony klienta Big Grin ten szary niebieski wygląda jak z painta xd
Do tego znaczek '!' jest z google Wink


RE: Wykonam prace na zlecenie - mattw - 22-06-2013 17:17

Nie skomentuje Ciebie bo nie czytałeś #1 posta. Z mojej strony, Żegnam! Czekam na twoje prace kolego Wink

Fakt, banner nie wyszedł mi lecz to z pospiechu i braku pomysłu. Swoje loga robię po kilka godzin.


RE: Wykonam prace na zlecenie - Archiebald - 22-06-2013 17:17

Człowieku wcale cię nie krytykuje tylko mówię że masz dupną sygnaturę to raz ,a dwa to czemu twierdzisz że innych nie krytykuję? Co ty moje posty wszystkie czytałeś ? Jak chcesz to ci link dam na fp i będziesz moim fanem bo ja twoim raczej nie .
Jak się komuś należy to hejtuje (zrewsztą nie bez powodu) , chcesz krytyki ? To proszę .
Twoje prace są proste jak sex , byle gimbus jest w stanie takie coś stworzyć . Piszesz : "Grafika jest dobrze wykonywana, widocznie część osób nie odróżnia perfekcji od podstawy, a to już nie mój problem." , kurfa gdzie tam jest grafika ? Białe tło parę kropek i napisy . Padam na kolana daję 150 dolarów za twoją ciężką pracę beka .
Wyskakujesz z jakąś gównianą grafiką i chcesz się wypromować gówno pokazując . Ty sam zaś jesteś strasznie przemądrzały i pyskaty i z twoim podejściem do sprawy to ciężko Ci będzie o zbyt na te Twoje PRO grafy .


RE: Wykonam prace na zlecenie - mattw - 22-06-2013 17:20

(22-06-2013 17:17)Archiebald napisał(a):  Człowieku wcale cię nie krytykuje tylko mówię że masz dupną sygnaturę to raz ,a dwa to czemu twierdzisz że innych nie krytykuję? Co ty moje posty wszystkie czytałeś ? Jak chcesz to ci link dam na fp i będziesz moim fanem bo ja twoim raczej nie .
Jak się komuś należy to hejtuje (zrewsztą nie bez powodu) , chcesz krytyki ? To proszę .
Twoje prace są proste jak sex , byle gimbus jest w stanie takie coś stworzyć . Wyskakujesz z jakąś gównianą grafiką i chcesz się wypromować gówno pokazując . Ty sam zaś jesteś strasznie przemądrzały i pyskaty i z twoim podejściem do sprawy to ciężko Ci będzie o zbyt na te Twoje PRO grafy .

Powtarzam, za podstawę taka jaką wysyłam dostawałem nie jedne oferty Smile Pozdrawiam


RE: Wykonam prace na zlecenie - bios - 22-06-2013 17:21

@bitu92: Może lepiej doczytaj sobie co to jest spam, a co multipost.


RE: Wykonam prace na zlecenie - Macieqx - 22-06-2013 17:28

Praca 1

[Obrazek: ZHqTLvr.png]

Praca 2

[Obrazek: 9YH4caD.png]

Czas wykonania = 7 minut

Screenshot : [Obrazek: qpbu.jpg]

Sami porównajcie i zdecydujcie, w co prędzej byście weszli ?


RE: Wykonam prace na zlecenie - Skipi - 22-06-2013 17:32

Lepsze sygny bym w gimpie kredką narysował bez rendera.