Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo (/Temat-Szukam-dwoch-chetnych-place-30-zl-praktycznie-za-darmo-71489)



Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo - sylwekssj - 22-06-2013 12:40

Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo Big Grin
potrzebuje jeszcze dwóch poleconych do otwarcia konta internetowego w mbanku, konto internetowe jest darmowe nie trzeba z niego korzystać jeśli ktoś ma inne, warunkiem jest otwarcie konta internetowego złożenie wniosku o kartę debetową za którą płaci się miesięcznie chyba 5 zł po aktywowaniu ale chodzi jedynie o zamówienie karty a nie jej aktywowanie . Więcej informacji na priv.


RE: Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo - MrocznyKILL - 22-06-2013 12:50

Sorki że psuję Ci biznes ale można otrzymać większe korzyści dołączając do programu partnerskiego mbanku i polecić samemu sobie (mbank tego nie zabrania) Tongue


RE: Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo - sylwekssj - 22-06-2013 12:52

Okey można ale mam juz kilku poleconych i brakuje mi jeszcze dwóch może ktoś chce zarobić łatwą kasę a poza tym zostało mało czasu do zakończenia tego konkursu i nie wiem czy ktoś się wyrobi Tongue


RE: Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo - Matiw131 - 22-06-2013 15:34

Można wszystko przez internet czy trzeba oczekiwać kuriera bo zabiegany człowiek jestem Lol ??


RE: Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo - sylwekssj - 22-06-2013 15:40

no niestety kurier przyjeżdża :/


Szukam dwóch chętnych, płacę 30 zł praktycznie za darmo - Admin - 23-06-2013 10:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.