Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek z HC a z AC? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zarobek z HC a z AC? (/Temat-Zarobek-z-HC-a-z-AC-71389)



Zarobek z HC a z AC? - MixKosa - 19-06-2013 22:53

Witam hej, zarabiam teraz na AC ale przez zarabiałem na HC stawki za jednorazowe pobrania były większe niż na AC no może dlatego że stawka jest inna niż na HC dla krajów innych niż AC ale zarobek był większy, jakie jest wasze zdanie?


PS. już nie wspomnę że nie ma wglądu do stawek na AC Sad


-----
Poprawka, są podane stawki.


RE: Zarobek z HC a z AC? - separacja - 19-06-2013 22:55

Jak to nie ma wglądu do stawek :O?

hc ac hc ac hc hc ac pokreciles troche hc ac hc ac


RE: Zarobek z HC a z AC? - daniel42na - 19-06-2013 22:56

Kurcze w ogole nie rozumiem tego co napisales Xpokerface


RE: Zarobek z HC a z AC? - MixKosa - 19-06-2013 22:58

Chodzi mi o to że zarobek jest mniejszy na AC a większy na HC Big Grin


RE: Zarobek z HC a z AC? - daniel42na - 19-06-2013 23:00

Tak jak już ktoś napisał - wgląd do ofert na ac jest, możesz je dowolnie wybierać i przebierać.

Co do wysokości zarobku na podstawie czego tak sądzisz?


RE: Zarobek z HC a z AC? - MixKosa - 19-06-2013 23:02

Na podstawie tego że z tych krajów co miałem pobrania nie mam na AC już a mam z tych biedniejszych....


RE: Zarobek z HC a z AC? - separacja - 19-06-2013 23:04

To przecież zależy od szczęścia jaki kraj Ci się przytrafi. Po pierwsze musisz dobrze ustawić oferty na AC, bo jeżeli masz ustawione ceną to nie dziw się, że wchodzą Ci małe kwoty albo ogromne raz na miesiąc Big Grin


RE: Zarobek z HC a z AC? - MixKosa - 21-06-2013 08:37

Może to głupie pytanie ale jak stawki powinny być ustawione?


np. Stawka duża a następna mała i tak na przemian? czy kilka dużych i mała i znowu duża?


RE: Zarobek z HC a z AC? - pikusix1 - 21-06-2013 08:54

Powiem Ci tak: Zarobek na AC jest większy niż na HC ale HC ma ladne mirrory a AC nie ma sa tez restocki na AC ale takze na HC konkursy takze wybieram AC ale HC nie jest gorsze tylko ze HC ma gorsze stawki niz AC


RE: Zarobek z HC a z AC? - MixKosa - 21-06-2013 09:05

No to racja na AC stawki dla Francji są kilka razy większe jest nawet oferta jedna za 22,05$ Big Grin a na HC 16,80$ max, na AC i HC jest tylko jeden ładny mirr.