Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz (/Temat-Sposob-na-zarobek-zarabiasz-tyle-ile-chcesz-71374)

Strony: 1 2 3 4


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - lolo12 - 19-06-2013 18:58

Pisałem posta o 7:02 i chyba widziałem "Pierwsza osoba 25zł"


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - fanfan - 19-06-2013 18:59

surfer0700 daje gwarancję, że zwróci ci się zainwestowana kwota w zakup (40zl) oraz zainwestowana kwota w reklamę. Gwarancje opieram na swoich działaniach i doświadczeniu , prawie rocznym.

Oddałbym do recenzji, nie ma problemu ale co ? Teksty + reklama meiling (tu i tu, gdzie kupić) i tyle?
Tutaj zarabiamy nie wykonując żadnej pracy tylko inwestując, więc co ma ocenić tutor? Wartość tekstów czy też wartość mailingu? bezsens bo tego nie oceni.

Chyba że chodzi wam o sam OPIS tego wszystkiego, to mogę oddać do recenzji.

UP, cena była 25, lecz aktualnie 30 Smile dla pierwszej osoby, następna już normalna cena.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - tomazzi - 19-06-2013 19:03

(19-06-2013 18:58)lolo12 napisał(a):  Pisałem posta o 7:02 i chyba widziałem "Pierwsza osoba 25zł"
też widziałem taką cenę Smile
jak już szmąci z cenami to wszystko to śmierdzi
mam sąsiadkę co wciska ciemnotę po całym osiedlu z tymi suplementami i dosłownie żebra żeby ktoś kupił
ma cuda takie że kupisz pastę a próchnica sama znika ( ja się śmieję z żoną że jeszcze zęby zaczną odrastać ) i jeszcze inne ciekawe rewelacje i "cuda"

z osobistych obserwacji : ciężko debilów znaleźć by kupowali produkty gdzie na opakowaniu opisy masz po ukraińsku lub w innym zagranamicznym opisie, brak polskich etykiet, atestów itp itd


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - surfer0700 - 19-06-2013 19:03

fanfan ale po wykupieniu tego mailingu ta sprzedaż zaczyna wpadać stopniowo, a nie dopiero 30go dnia miesiąca? wiem ile trwa weryfikacja leadów, ale wstępnie lead powinien być rozpoczęty do kilku dni po wykupieniu tego mailingu? więc recenzja czy cokolwiek wpada mogłaby być po kilku dniach.
poza tym mam pytanie - ile kosztuje ten mailing i ile średnio na jednym zarabiamy?


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - Szaman1644 - 19-06-2013 19:03

W sumie to dość drogi poradni, nie wiemy co kupujemy, większość opisałeś, więc nie wiem nawet co teraz chcesz sprzedawać. Daj wszystko, co potencjalnemu kupcowi przesyłasz do recenzji i będzie ok.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - 123damian123 - 19-06-2013 19:11

za 20zł pierwszy przetestuje


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - fanfan - 19-06-2013 19:15

(19-06-2013 19:03)surfer0700 napisał(a):  fanfan ale po wykupieniu tego mailingu ta sprzedaż zaczyna wpadać stopniowo, a nie dopiero 30go dnia miesiąca? wiem ile trwa weryfikacja leadów, ale wstępnie lead powinien być rozpoczęty do kilku dni po wykupieniu tego mailingu? więc recenzja czy cokolwiek wpada mogłaby być po kilku dniach.
poza tym mam pytanie - ile kosztuje ten mailing i ile średnio na jednym zarabiamy?

Kasa zaczyna wpadać od momentu rozesłania meilingu, staty są aktualizowane na bieżąco. Nie ocenisz tego w kilka dni, to jeszcze zależy od meilingu, meiling jest rozłożony na transze, wysyłany przez 3-5 dni (zależy jeszcze od ilości) po 7-8 dniach od kupna meilingu zaczyna wpadać kasa z prowizji.

Koszt meilingu jest uzależniony od różnych czynników, jak kupiłem za 600zł (pierwotnie kosztował coś koło 1000zł ale dostałem zniżkę ponieważ kupiłem go jednorazowo) meilig był wysyłany przez 3 miesiące, tzn 3 razy w każdym miesiącu w transzach 3-5 dni, zarobek z tego wyniósł około 4000zl.

Nie wiem czemu ktoś się dziwi... przecież temat nr 1 w polsce to dieta..setki tysięcy ludzi codziennie szuka sposobu jak spalić kilogramy bądź masę tłuszczową. Mnóstwo ludzi zamawia magiczne specyfiki.
Wystarczy skierować mailing na odpowiedni target do ludzi "zainteresowanych" w temacie i dlaczego parę osób ma nie kupić?
To nie są chińskie produkty, tylko produkty które mają marke na rynku PL i są znane.

Oddam ci do recenzji i będę czekał 2 tyg na sprzedaż czegoś za 40zl? Nie wiedziałem że będzie z tym tyle zachodu, jeżeli jest komuś potrzebna recenzja to go rozczaruje i zrezygnuje ze sprzedaży. Przedstawiłem co mogłe, dałem screeny z zarobków, więcej nie mam co. Jak chce ktoś kupić to PW, jak nie to proszę się nie wypowiadać w temacie.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - tomazzi - 19-06-2013 19:20

"cudo" na odchudzanie jak cudo sąsiadki pasta po której zęby odrosną, leki na przeziębienie co wybuchają bekabekabeka
wracamy do szamanów i innych czarodziejów sprzed wieków co złe duchy z ciała wyganiali bekabekabeka
jaka ciemnota wśród niektórych
powodzenia w sprzedaży ewentualnym sprzedawcom bo debila na "cudo" ciężko znaleźć a bajki o 4000 to fakt można zarobić jak się samemu kupuje by bajeczki i ciemnotę wpierać o mega zarobkach na tych "cudach" bekabekabeka


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - fanfan - 19-06-2013 19:23

(19-06-2013 19:20)tomazzi napisał(a):  "cudo" na odchudzanie jak cudo sąsiadki pasta po której zęby odrosną, leki na przeziębienie co wybuchają bekabekabeka
wracamy do szamanów i innych czarodziejów sprzed wieków co złe duchy z ciała wyganiali bekabekabeka
jaka ciemnota wśród niektórych
powodzenia w sprzedaży ewentualnym sprzedawcom bo debila na "cudo" ciężko znaleźć a bajki o 4000 to fakt można zarobić jak się samemu kupuje by bajeczki i ciemnotę wpierać o mega zarobkach na tych "cudach" bekabekabeka

http://allegro.pl/kontrola-wagi-preparaty-122508?order=qd

Kilka tysięcy osób miesięcznie kupuje takie "cuda na allegro" druga część na stronach www. Bez komentarza.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - tomazzi - 19-06-2013 19:27

tak znam te wasze metody działania
ci co mają kasę naganiają znajomych i znajomych znajomych dając im kasę by zakupili by pseudo marketing szedł o bumie zakupów pseudo specyfiku bez polskich opisów ( głównie cuda z ukrainy) bez polskich atestów by się ewentualny debil znalazł co się skusi i może zakupi

idź bajki na miting prania mózgu takich wciskaczy ciemnoty opowiadaj, tam wspólny język z podobnymi sobie znajdziesz bo zdrowy na umyśle cię tylko wyśmieje

skoro na tym bumie zarabiasz po 4000 to po co poradnik sprzedajesz bekabeka
nie idzie znaleźć debila na produkt z ukrainy, to chociaż na poradniku chcesz coś dorobić na sposobie z zerowymi możliwościami zarobkowymi metody bo frajera na "cudo" ciężko znaleźć