Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz (/Temat-Sposob-na-zarobek-zarabiasz-tyle-ile-chcesz-71374)

Strony: 1 2 3 4


Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - fanfan - 19-06-2013 17:49

1.Nazwa przedmiotu : Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz
2.Opis przedmiotu :

Witam.

Przedmiotem sprzedaży jest sposób na zarobek. Zarabiam w ten sposób od roku. Zarabiamy na pewnym programie partnerskim na prowizji ze sprzedaży suplementów diety. Rejestrujesz się w programie, stawiasz bloga/subdomenę (może być darmowy hosting), nie musi to być profesjonalna strona, nie ma znaczenia, dostajesz ode mnie teksty na stronę, uzupełniasz stronę w linki z programu. Koniec.

Plusy? Minusy? Minus jest taki żeby cokolwiek zarobić musisz zainwestować w reklamę (o wszystkim się dowiesz po zakupie). Inwestując 100-150zl zarobisz 400-500 (na czysto 300-350zl). Plus jest taki że nie musisz wykonywać żadnej żmudnej pracy i się w nic bawić. Nie ma możliwości by zainwestowana kwotą poszła w błoto i nie przyniosła żadnego zysku. Mówię to z pełną świadomością ponieważ przez ostatnie 12 miesięcy nie miałem żadnych strat. Jest możliwość reklamy DARMOWEJ (tutaj już wytłumaczę na PW)

Ja inwestowałem jednofazowo, tzn na reklamę wydałem w 1 miesiącu 600zl a przez następnie 3 miesiące liczyłem zysk który wyniósł około 4000zl. Dla niedowiarków moge pokazać screeny z wypłaty. Jeżeli zainwestujesz więcej, więcej zarobisz.

Wszystko jest legalne, rozliczane z Urzędem Skarbowym, nie są to żadne fake.

Dlaczego sprzedaje? zawsze jakaś kasą wpadnie na reklamę, a dla mnie to żadna konkurencja. Cena niska ze względu na formę zarobku i tego że trzeba inwestować.

3 sztuki. Po 40zl.

Pierwsza osoba 30zl.

3.Zdjęcia :
4.Kontakt :
5.Cena : 40zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : moneybookers, ukash


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - blendsky - 19-06-2013 17:57

Jakby można jakieś dowody wypłat, byłbym wdzięczny.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - lolo12 - 19-06-2013 18:02

@fanfan zgłoś się do jednego z tutorów żeby zrobił recenzje owego poradnika.
Jeśli zarobek jak taki jak opisujesz to po recenzji zaraz znajdą się chętni na zakup poradnika.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - fanfan - 19-06-2013 18:20

Ostatnie 2 miesiące:

http://pokazywarka.pl/f9odnp/


Co do recenzji to opisałem co dokładnie sprzedaje, na czym to polega i przedstawiłem zarobki, co mam tutorowi wysłać? teksty na stronę żeby je ocenił? żeby przetestował? żeby przetestować musiałby zainwestować i czekać 30 dni na rezultaty więc nie da się tego zrecenzować.

Przedstawiłem wszystko na tacy, podałem screen z zarobkami, jeżeli ktoś nie wierzy to jego strata.

Cena jest niska, bo trzeba inwestować żeby zarobić.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - BloNdyN95 - 19-06-2013 18:39

(19-06-2013 18:20)fanfan napisał(a):  Ostatnie 2 miesiące:

http://pokazywarka.pl/f9odnp/


Co do recenzji to opisałem co dokładnie sprzedaje, na czym to polega i przedstawiłem zarobki, co mam tutorowi wysłać? teksty na stronę żeby je ocenił? żeby przetestował? żeby przetestować musiałby zainwestować i czekać 30 dni na rezultaty więc nie da się tego zrecenzować.

Przedstawiłem wszystko na tacy, podałem screen z zarobkami, jeżeli ktoś nie wierzy to jego strata.

Cena jest niska, bo trzeba inwestować żeby zarobić.

tutaj bez Recenzji tutora nikt kota w worku nie kupuje Big Grin ( chyba ze jacys Desperaci Big Grin)


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - bitu92 - 19-06-2013 18:47

Hahha coś autor boi się oddać do tutora , coś śmierdzi Wink
oddajesz do tutora , albo nikt nie kupi . Logiczne Smile


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - fanfan - 19-06-2013 18:48

Ale co mam tutorowi wysłać? teksty na stronę czy co? informacje o reklamie? to nie tajemnic,a reklama to meiling kupowany w pewnych miejscach (nie allegro) na pewien target. Przestawiłem wszystko na tacy, więc myślę że każdy sobie może sam zrecenzować opłacalność wydawania 40zl.


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - surfer0700 - 19-06-2013 18:49

FanFan dajesz jakąś gwarancję że ten kto kupi od Ciebie ten poradnik i zainwestuje w reklamę zarobi chociażby tyle aby zwróciły mu się poniesione koszta?


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - bolo9797 - 19-06-2013 18:50

Bylem pewien ze wczesniej widniala cena 30 zl ... Zapewne mi sie przywidzialo Smile


RE: Sposób na zarobek, zarabiasz tyle ile chcesz - Komet - 19-06-2013 18:51

fanfan nie masz nawet jednego reputa i nie chcesz dac osobie wiarygodnej zeby potwierdzila wartosc twojego poradnika - to tak jakby brac perfumy wpychane przez jakiegos cygana na ulicy co wciska kit ze "channel oryginalne!!", daj surferowi bo juz sie nawet pojawil w temacie i jak recenzja bedzie pozytywna to na pewno od razu ktos kupi