Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wprowadzenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wprowadzenie (/Temat-Wprowadzenie-71335)

Strony: 1 2


Wprowadzenie - krisrob - 18-06-2013 22:17

Jeśli ktoś mnie wprowadzi od podstaw(od zera) ze szczegółami(szczegółami)to wchodzę z reflinkiem. Wprowadzenie po "łepkach" odpada.


RE: Wprowadzenie - Deotho - 18-06-2013 22:22

Masz masę mentorów na forum..

ciamciaj, Diqtion czy wielu, wielu innych. Szukaj!


RE: Wprowadzenie - krisrob - 18-06-2013 22:33

(18-06-2013 22:22)Deotho napisał(a):  Masz masę mentorów na forum..

ciamciaj, Diqtion czy wielu, wielu innych. Szukaj!
Myślę, że powyżsi się ze mną skontaktują


RE: Wprowadzenie - daniel42na - 18-06-2013 22:36

Gwarantuje Ci, że nikt sam się z Tobą pierwszy nie skontaktuje bo mu może zaoferujesz refa.
Albo się sam postarasz albo niestety..


RE: Wprowadzenie - Stworkowaty - 18-06-2013 22:55

http://zarabiamyprzez.net/

Strona Mentora FireCash, powodzenia.


RE: Wprowadzenie - makingmoney - 18-06-2013 23:16

Myślisz, że zrobisz komuś łaskę, że zostaniesz jego refem? To Ty masz prosić ich a nie oni Ciebie.
Użycie mózgu + opcji szukaj = gwarancja sukcesu.


RE: Wprowadzenie - szybkikwit - 18-06-2013 23:58

Hahah jak jesteś noobem i nic nie ogarniasz w temacie PPA to na pewno sami do ciebie napiszą , zadzwonią i na pewno dostaniesz też List Polecony z Specjalnym Zaproszeniem i kilkoma złotymi mikro niszami na start ! Wink

Pozdrawiam i wysokich zarobków Wink


RE: Wprowadzenie - kazik0o - 19-06-2013 07:18

Nie musicie go odrazu hejtowac Big Grin a co do ciebie kolego, wątpię czy do ciebie napisze jakis mentor pierwszy ponieważ to tobie bardziej zależy na zarabianiu kasy(przynajmniej powinno) i to ty powinieneś wykazać jakieś chęci co do tego Tongue także wejdz w dział z FireCash-a i poszukaj mentora, jest wiele tematów gdzie inni oferuja ci pomoc wystarczy się zgłosić Smile


RE: Wprowadzenie - TastemanPL - 19-06-2013 07:37

Polecam Diqtiona wprowadził mnie w temat i zarobiłem pierwsze 2.77$


RE: Wprowadzenie - dite-pl - 19-06-2013 08:15

Przyznam, że kontaktowałem się z jednym z tutejszych (bardziej znanych) mentorów w temacie wprowadzenia w tajniki PPA.
Wymieniliśmy kilka zdań, ale w momencie, gdy się okazało, że nie mam zielonego pojęcia o PPA i potrzebowałbym takiego wprowadzenia od zera, to mentor ten już się nie odezwał. No cóż, wiadomo, że wygodniej znaleźć sobie ucznia, który już prawie wszystko wie i tylko troszkę go podszkolić, niż tłumaczyć wszystko od podstaw komuś, kto nigdy nie miał z tym styczności (pozostaje jeszcze kwestia, że taki świeżak niekiedy może wybić się szybciej niż niejedna z osób, której się wydaje, że trochę więcej wie o temacie PPA), zwłaszcza jeśli się jest mentorem dla kilkudziesięciu, czy też może kilkuset osób.

Na ten moment osobiście zrezygnowałem z pierwszego podejścia do PPA (może kiedyś wrócę do tematu), znalazłem sobie swój sposób na zarabianie (na razie skuteczny).
Potwierdzam z nieskrywaną satysfakcją, lepiej samemu poszukać, pogrzebać, poczytać i znaleźć jakiś sposób na zarabianie (choć to jest przeważnie długotrwała i ciężka praca), niż liczyć na czyjąś łaskę, bo nikt nikomu nic na tacy nie poda (chociaż jak znam swoją osobę, to pewnie dzieliłbym się wiedzą z osobami, które rokowałyby w przyszłości zarobek dla mnie).